Зима більше не привід забувати про активний спосіб життя. У практичному і комфортному пуховику ви зможете кататися на лижах, грати з дітьми в сніжки або гуляти весь день на свіжому повітрі. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно вибрати куртку і вигідно купити жіночий або чоловічий пуховик на зиму.
Звертаємо увагу на наповнювач
Зараз в магазинах представлена маса пуховиків з різними наповнювачами, але не завжди вони теплі і натуральні. Багато синтетичні матеріали не досить теплі, вони розпалюються на морозі і не дають шкірі дихати. Якщо в такій куртці людина спітніє від активного бігу або ходьби, то замерзне.
Вибирайте натуральний наповнювач, наприклад, гусячий пух і перо або сучасний матеріал — еко-пух.
Гусячий пух
Підходить для температур від 0 до -30°С.
Цей матеріал легкий, теплий і пружний. Завдяки високій гігроскопічності, він дозволяє шкірі дихати. Легко відновлює форму, тому пуховики з гусячого пера і пуху не мне і виглядають, як нові навіть через кілька сезонів.
У пуховиках використовують пух і перо. Пух і пір’я збирають у здорових дорослих особин. У них вже сформувався і міцний пух, який має кращу структурою. Тобто наповнювач пуховика не буде пріти і м’яти.
Згадайте, як раніше ми одягали непідйомні шуби та дублянки, особливо, в дитинстві. Ми не могли рухатися, а часом і сидіти. Забудьте про це. Пух — найлегший теплоізоляційний матеріал. Ви не відчуваєте ваги від шкарпетки зимової куртки, ваші рухи не будуть скуті.
Підходить для температур від +10 до -30°С.
Куртки з наповнювачем з біо-пуха практично не відрізняються від натуральної сировини. Еко-пух виробляють з натурального волокна – полімеру. Він має сферичну форму, завдяки чому чинить опір деформації. Матеріал повністю натуральний і не викликає алергічних реакцій.
Еко-пух відмінно зігріває в морози, не вимагає спеціального догляду і спокійно переносить безліч прань. Однак, такий матеріал здатний накопичувати статичну електрику і під впливом високої температури втрачає теплоізоляційні властивості. Тому періть зимові пуховики з еко-пуха з урахуванням інструкції на етикетці.
Враховуємо матеріал для верхнього шару
Якісна куртка не повинна пропускати воду і загострюватися на морозі. Але водночас матеріал повинен бути не продуваємий.
Вибирайте натуральні або синтетичні мембранні тканини, наприклад, поліестер або поєднання нейлону з поліестером. Така тканина відрізняється високою зносостійкістю, колір не линяє і не вигоряє. Поліестер і нейлон стійкий до забруднень.
Думаємо про зручність і практичність
При виборі жіночих і чоловічих моделей пуховиків важлива функціональність виробу. Вибирайте зручні куртки, щоб при прогулянці думати тільки про зимові пейзажі, а не про відкрите кишені, з якого ось-ось випаде телефон або широких рукавах, куди дме сніг і вітер.
Що відрізняє функціональний пуховик від незручного:
- Застібка на блискавці та вітрозахисна планка;
- Капюшон, який можливо відстібнути і регулювати за обсягом;
- Регульована ширина вироби внизу;
- Ремінь для кращого прилягання тканини;
- Еластичні манжети внизу рукавів;
- Внутрішня кишеня з тасьмою на підкладці + утеплені кишені із замками або на клепках.