9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

Як вибрати лабораторний мікроскоп?

 • Лабораторні мікроскопи значно відрізняються від тих, з якими цікаво провести дозвілля вдома або які підійдуть для шкільних занять. Такі пристрої здатні візуалізувати клітини та тканини в такому збільшенні, що фахівець зможе поставити точний діагноз. Можливо, хтось здивується, але в більшості клінік віддають перевагу оптичним моделям, оскільки у них цілий ряд переваг щодо електронних мікроскопів.

  У чому різниця між цифровим та електронним мікроскопом?

  Оптичний мікроскоп отримує зображення за допомогою світла, який підсвічує предметне скло з препаратом. В електронних аналогах використовуються електрони. Вони проходять через препарат, деяка частина залишається на ньому, а інші розсіюються. В результаті, електронний мікроскоп видає надточну, але чорно-білу картинку. В теорії їй можна надати кольору після діагностики, але в лабораторних умовах це не підходить.

  Оптичні мікроскопи значно дешевше, навіть моделі, які вміють записувати зображення у відео або зберігати в фото. Все-таки передача колір дуже важлива, оскільки з’єднання клітин мають різні кольори та від цього може залежати діагноз.

  Ви можете вибрати лабораторний мікроскоп на 24 Покупки – https://24shopping.com.ua/turizm-kemping-sport/optika-aksessuary/mikroskopy/

  Де використовують професійні мікроскопи?

  Стереотип каже, що мікроскоп – це цілком медичний інструмент, але це не так. Погляньмо ширше:

  Мікроскопи активно застосовуються в ювелірній справі і для створення мікросхем. Також допомагають в перевірці контролю якості готової продукції.

  Існують особливі мікроскопи, за допомогою яких можна відстежувати якість виробленого металу.

  Також мікроскоп може допомогти визначити хімічний склад матеріалів в геології.

  Вибір професійного мікроскопа

  Головним критерієм є максимальна чіткість, в якому мікроскоп може надати зображення, незалежно від максимального дозволу. Звертайте увагу на моделі з можливістю збільшення 600х і 1200х. Джерело світла в лабораторних мікроскопах розміщується знизу предметного столика, щоб світло підсвічували все клітини зразка.

  Робота в лабораторії на увазі довгі години досліджень, а це серйозне напруження на зір. Рекомендуємо вибирати бінокулярні моделі, оскільки в них можна коригувати відстань між зіницями це знизить навантаження на очі. Крім того, при необхідності, в такому випадку можна подивитися відразу удвох, що буває корисно в командній роботі. У випадку з цифровими мікроскопами, інформація виводиться на цифровий екран і це набагато зручніше, якщо у вас велика команда.

  Мікроскоп може вважатися професійним, якщо в ньому використовується один з наступних двох типів окулярів:

  • Модель з окуляром, який збільшує поле зору. Вони оснащені особливо якісними об’єктивами.
  • Моделі з мікрометричним окуляром. Такі пристрої значно підвищують деталізацію зображення.

  Знаючи основні критерії, у вас обов’язково вийде вибрати потрібну модель, просто потрібно враховувати нюанси своєї роботи, а можливо, ще й нюанси роботи колег. 

  Великий асортимент мікроскопів на сайті 24 Покупки –  https://24shopping.com.ua


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Україна просить у Німеччини летальне озброєння для захисту морських кордонів

  Україна звернулась до Німеччини за допомогою у вигляді озброєння для захисту свого узбережжя на тлі зростання напруженості...

  ДССТ побудує базу Військово-морських сил України в Бердянську

  Державна спеціальна служба транспорту України збудує військово-морську базу «Схід» Військово-морських сил ЗС України у Бердянську.

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.