9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Як вибрати килимок для ванни і туалету?

Навіть такі маленькі елементи інтер’єру як килимки для ванни здатні кардинально підвищувати чи знижувати рівень комфорту залежно від якості, наприклад, килимки для ванни, які ви можете придбати за посиланням . Погодьтеся, виходити з ванни чи душу і ставати на покриття, яке ковзається і будь-якої секунди може відправити вас на підлогу, не дуже приємно та ще й ризиковано. Куди безпечніше супати на коврик, який міцно на надійно тримається підлоги та не піддає вас ризику впасти й поранитись. 

Для того, щоб вибрати якісний килимок у душову чи туалет, потрібно знати базові критерії вибору. Allcarpets поділиться основними критеріями, на які обов’язково потрібно звертати увагу при купівлі килимового покриття у ванну. 

  • Матеріал

Килимки для душової кімнати, зазвичай, бувають із синтетичних, натуральних, прогумованих і комбінованих матеріалів. Найбільш оптимальний варіант – прогумований килимок, адже завдяки гумовій основі, він міцно зчіплюється з плиткою чи слизьким кахелем та надійно тримається на поверхні. Не рекомендується брати моделі з натуральних матеріалів, адже під впливом підвищеної вологи вони не будуть довговічними, зносостійкими, та дуже вбиратимуть запахи і вологу. 

  • Дизайн

Сучасний ринок, зокрема, магазин Allcarpets багатий на різні стилі й дизайни килимків. Тут чітких правил вибору немає, адже все залежить від вашого смаку, але є рекомендації, які допоможуть зробити дизайн інтер’єру ванної кімнати гармонійним. Обирайте килимок, відповідно до наявного стилю ремонту кімнати. Якщо в інтер’єрі переважають теплі кольори, варто взяти саме «теплий» колір. Якщо полюбляєте монохромність, оберіть бажаний колір з асортименту Allcarpets. Або ж, навпаки, додайте яскравості за допомогою яскравих кольорів або колоритних візерунків чи малюнків на килимовій поверхні. 

  • Тип ворсу

Є коротко-, середньо-, довго- і безворсові килими. Для ванної кімнати і туалету найкращим вибором будуть коврики без ворсу. Завдяки невеликій висоті вони не утримуватимуть вологу та будуть швидко сохнути. Це найбільш практичний і гігієнічний варіант. До того ж вони не потребують особливих умов догляду, а деякі моделі підтримують автоматичне прання. 

Де купити якісний килимок для ванни?

Бажаєте купити прогумоване килимове покриття для ванни, душу чи туалету? Спеціалізований інтернет-магазин Allcarpets у допомогу! Що ми пропонуємо?

  1. Демократичні ціни;
  2. Великий асортимент;
  3. Безкоштовну доставку;
  4. Зручні умови оплати;
  5. Консультацію та допомогу з вибором. 

Якщо ви бажаєте підібрати килим для ванни чи будь-якої іншої кімнати дому або комерційного приміщення, переходьте на онлайн-каталог магазину. На allcarpets.in.ua зручний інтерфейс, а також детальна інформація про кожен товар, в тому числі, розміри, ціни і фотографії. Обирайте свою ідеальну модель, оформляйте замовлення через особистий кабінет чи зв’яжіться з нашим менеджером для допомоги у виборі. Ваш ідеальний килим у нас!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають