9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Як відрізнити оригінал від підробки

Сучасні аксесуари є дуже  розповсюдженим та популярним  товаром, що в свою чергу тягне за собою таке явище, як підробки та дешеві копії. Щоб уберегти себе від неякісної покупки, треба ознайомитись з базовими порадами спеціалістів, що можуть роз’яснити різницю між оригінальним чохлом та його сумнівним аналогом. 

Фірмові чохли на Айфон 13 Про Макс є досить дорогими, тому часто власники «яблук» намагаються зекономити, придбавши дешевший варіант з сайту Аліекспрес чи найближчого кіоску мобільних атрибутів. Чи дійсно таким чином можна зберегти власний гаманець від непотрібних витрат давайте розбиратись далі. 

Фішки оригінальних чохлів від Apple

Саме фірмові моделі, як показує практика, є дійсно найкращим захистом для смартфону під час щоденного користування. Вони комфортні у використанні, ідеальні до найменших дрібниць та прекрасно ергономічно поєднуються з гаджетом. 

Разом із тим, всі оригінальні аксесуари надходять до пунктів продажу або надсилаються з онлайн-магазинів лише у якісному пакуванні, що також являється відмінною рисою даного бренду.

Бувають випадки, що чохли сумнівної якості можуть вам запропонувати недобросовісні продавці. Ось деякі моменти, які вас у подібній ситуації мають насторожити: 

  • неохайні накладки на бокові клавіші або не відповідають за розмірами тим, що розташовані на Айфоні; 
  • візуально можна розрізнити місця склеювання внутрішньої підкладки та зовнішньої частини виробу; 
  • дешева упаковка або написи на ній китайською мовою; 
  • наклеєний, а не тиснений  логотип «Apple». 

Якісні аналоги 

Проте, варто зазначити, що серед нефірмових чохлів також є достойні варіанти, які не варто оминати увагою. Зазвичай, це можуть бути цікаві та оригінальні моделі, виконані у певному стилі або з нестандартних матеріалів. Так, наприклад, багато продається чохлів ручної роботи, коли за основу беруть звичайний чохол та оздоблюють його бісером, декоративним камінням чи іншими прикрасами. Якщо ви прагнете чогось неординарного чи ексклюзивного, то такий витвір саме для вас. 

Окремо позиціюють себе в даному сегменті продавці принтованих аксесуарів. Такі версії допомагають краще підкреслити вашу індивідуальність. Малюнки можуть бути будь-якого спрямування: зображення видатних діячів минулого та сучасності, цікаві інтерпретації відомих творів живопису чи фотографії, світлини зірок музики, кіно чи телебачення, картинки гумористичного чи патріотичного змісту тощо. 

Отож, обирайте той варіант, який надійно захистить ваш улюблений телефон, та підніматиме вам настрій своїм привабливим зовнішнім виглядом. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають