9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Як вчити слова англійської мови

Багато з нас лінується вивчати нову лексику англійської мови, особливо коли її багато. Також, учням часто нудно зазубрювати слова без візуального або звукового супроводу та попередньо вибудованих асоціацій. Саме тому ми розробили декілька можливих стратегій для легкого, а головне ефективного вивчення слів.

Наш унікальний курс “Англійська мова для юристів” пропонує вам не просто навчитися англійської, але й отримати спеціалізовані знання, необхідні для професійного успіху у сфері права. Ви зможете впевнено спілкуватися з міжнародними клієнтами, розуміти спеціалізовану літературу та підвищити ефективність вашої роботи.

Асоціативні групи

Перш за все радимо зосередитись саме на асоціаціях. Наприклад, якщо частина слів до вивчення стосується теми їжі, а інша частина – транспортних засобів, навряд чи вийде успішно поєднати їх між собою. Тому найкращим виходом з такої ситуації буде ділити усю лексику по темах, адже тоді вивчення слів буде більш структурним та легшим для нашого мозку.

Більше практики

Бувають випадки, коли потрібно запам’ятати не пов’язані між собою слова. Що тоді робити? Вихід є! Можна скористатись платформою Quizlet або її аналогами, де ви вивчатимете слова за допомогою флешкарток. Флешкартки – це картки, на одній стороні яких пише власне слово, а на іншій – його переклад. Для кращого закріплення замість перекладу радимо написати визначення цього слова англійською. Якщо ви маєте достатньо часу, ви можете зробити такі флешкартки самостійно або придбати готові у книжковому магазині.

Правильний фокус

Якщо у вас є одне-два слова, які ви ніяк не можете запам’ятати або плутаєте між собою, рекомендуємо присвятити один день цьому слову (або словам). Наприклад, кожних пів години намагайтесь скласти речення з проблемними словами усно або на письмі. Не варто братись за одразу багато слів, у цьому випадку ваше головне завдання – опрацювати менше, але краще.

Більше прикладів

Якщо вам треба запам’ятати до 10 лексичних одиниць, можна краще вивчити їх завдяки розумінню функціонування цих слів у контексті. Наприклад, ви можете скористатись ресурсом Reverso Context шляхом таких дій: обираєте потрібну мову (англійська), у стрічці пошуку вводите потрібне слово, після чого завантажиться сторінка з варіантами перекладу самого слова та численною кількістю прикладів вживання слова з їхнім перекладом. Чудова можливість прокачати свої навички.

Клеїмо стікери

Спосіб дуже старий та перевірений часом. Для того, щоб вивчати слова, можна використати метод стікерів – просто приклеювати стікери зі словами на предмети у кімнатах, в яких проводите найбільше часу. Ще один важливий момент – стікери мають бути на видному для вас місці. Наприклад, нема сенсу клеїти їх на вікна, якщо ви весь час проводите за екраном комп’ютера. Натомість краще приклеїти їх на свій настільний планер або ж і сам екран.

Підсумки

Хоч існує чимало підходів у вивченні слів англійської, головне у них – це регулярність. Тому не зважаючи на те, який з цих методів ви оберете, пам’ятайте про постійну періодичність у навчанні. А якщо у вас проблеми з самодисципліною – викладачі нашої мовної школи завжди допоможуть вам спланувати навчальний процес та привести до чудових результатів.

Останні новини:

Зараз читають