9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Червня, 2023

Як створити затишний куточок на дачі

Літо вже зовсім близько та кожен з нас вже мріє якомога скоріше поїхати відпочивати на природу, проводити більше часу на свіжому повітрі та купатися в озері. Особливо чекають теплої погоди дачники. На дачній ділянці часто треба багато працювати, якщо ви полюбляєте вирощувати свій сад, але обов’язково потрібно налаштувати собі затишний куточок на свіжому повітрі, де ви можете якісно відпочити, відновити сили та насолодитися природою та сонячною погодою в тиші. 

Кроки для втілення зони відпочинку 

Не думайте, що зону для відпочинку можуть собі дозволити тільки люди, у яких велика ділянка. Це, звісно, є площею для фантазій, але проявити креативність та створити свій особистий куточок може кожен. Щоб налаштувати затишне місце для відпочинку спочатку визначте, у якому стилі ви хочете оформити ділянку. В залежності від обраного стилю ви можете орієнтуватися на певні матеріали, декор та рослини для створення бажаної ефекту. Ось декілька порад, які допоможуть вам: 

  • Спочатку визначте місце та проведіть заміри своєї ділянки. Уявіть, де б ви хотіли щоб розташувався стіл з ротангу у Львові або гойдалка, або і те і те разом – все залежить від ваших можливостей. Та на основі ваших вимірів приблизно накиньте, що саме ви хотіли б розташувати у своєму садку. Намагайтеся відділити таку зону, яка буде начебто окремо від інших зон вашої ділянки, які можуть бути галасливими або нагадувати вам про роботу.
  • Оберіть меблі, спираючись на ваші виміри та обраний стиль. За посиланням https://rattwood.com/ ви знайдете якісні та стильні меблі, які гарантовано підійдуть до будь-якої ділянки за розміром та стилем. Можна вибрати стільці та стіл, за яким ви зможете проводити вечері на свіжому повітрі, ліжко для сонячних ванн, гойдалки, лежаки, встановити пристрої для барбекю тощо. 
  • Виберіть декоративні рослини, які не потребують ретельного уходу саме для ділянки для відпочинку. Спирайтеся на свій особистий смак в рослинах та на загальний стиль вашої ділянки. 
  • Закупіть декоративне обладнання, яке також допоможе вам створити затишок, а саме м’які подушки, свічки на стіл та інші аксесуари, які на вашу думку принесуть вам затишок та спокій.
  • Оберіть затишне освітлення для вечірніх посиденьок. Щоб комахи не кусали вас на вулиці, ви можете придбати спеціальні сітки, якими можна огородити ділянку для відпочинку та поставити лампу, яка дозволить вам читати книжки в темряві на вулиці та бачити рідних та близьких. 

Це дуже чудово, коли є така можливість відпочинку на природі, особливо на своїй особистій ділянці. Створіть собі свій унікальний куточок, в який завжди захочеться повертатися та перебувати на свіжому повітрі якомога довше в теплий період року, адже це дуже важливо для нашого здоров’я та загального стану.

Останні новини:

Зараз читають