9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Як створити сучасну, презентабельну та ефективну об’ємну вивіску

Об’ємні букви – унікальна прикраса інтер’єру або фасаду будівлі. Напевно, кожен власник хоче зробити вивіску, яка стане справжньою «родзинкою»та приверне увагу потенційного клієнта.

Популярність об’ємних літер, які можуть прикрасити як класичний, так і сучасний фасад, залишається на піку вже багато років.  Тому останнім часом при створенні вивіски перевагу варто віддавати креативним рішенням.  Креативність може полягати в незвичайному підсвічуванні, грі з масштабами літер, ефектним покриттям, наприклад під старовину.   Для створення яскравих, сміливих рішень найкраще звертатися в компанії з великим досвідом роботи і великим портфоліо.  Таким чином, навіть при наявності готового проекту, професіонали зможуть підказати, які в кожному конкретному випадку варто вибрати матеріали, щоб об’ємні букви були міцними, служили роками, не вицвітали від сонячних променів та виглядали ідеально на фасаді чи в інтер’єрі.

Є два варіанти отримання готової вивіски з об’ємних літер. Перший – коли вивіска замовляється під ключ і включає виробництво й монтаж компанією-виробником. Другий тип – конструктор букв. Це інноваційний комплекс робіт за допомогою автоматичної установки для гнуття, результатом якого є готовий об’ємний елемент для реклами з бортами з алюмінію або металу, ідеальної якості і з можливістю дуже швидкої самостійної збірки.   Виробник висилає заготовки літер в будь-яку точку країни, а власник самостійно збирає їх і монтує.  Конструктор літер економить витрати на зборку, матеріали, обслуговування і дозволяє зробити готові вироби 100% якості.  Ідеально підходить для компаній, які мають безліч торгових точок і представництв по всій країні, для компаній, які хочуть заощадити на послугах монтажу, а також – для рекламних агентств.

Зараз багато виробничих компаній займаються виготовленням зовнішніх та інтер’єрних букв по дизайну замовника.  Ви можете вибрати будь-який шрифт, розмір і колір та отримати готові букви в найкоротші терміни. Такі об’ємні букви можуть послужити не тільки прикрасою для інтер’єру, але і в якості оформлення магазину, кафе, офісу.

Процес замовлення букв виглядає наступним чином:  

• вибір шрифту, кольору і розміру напису;  

• вибір матеріалу для виготовлення букв: латунь, чорний метал, мідь, бронза, дерево, акрил та ін;

• вибір підсвічування: контражур, вбудований та ін.

Такі букви, без сумніву, будуть залучати до себе належну увагу.  

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають