9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

Як правильно засклити балкон?

Немало громадян нашої держави проживають у “хрущовках” чи інших старих будинках, де балкон – це жах, безлад і подібне. Але як же хотілося б мати красивий металопластикови балкон, який гарно виглядатиме і приваблюватиме усіх сусідів! Одним з найкращим варіантом серед віконних компаній буде фірма Вікна 24 в Івано-Франківську. Більше інформації Ви можете отримати на сайті https://vikna24.if.ua/

балконні рами івано-франківськ ціна

Вибираючи балкон, необхідно звернути увагу на такі фактори:

  1. Чи балкон є продовженням кімнати. У випадку, якщо балкон – це відділене приміщення (за допомогою балконного блоку чи балконних дверей), то вочевидь немає великої потреби обирати дуже теплу профільну систему вікон. Можливо буде достатньо 3-4 профільної системи і однокамерногосклопакету. У деяких випадках навіть слід задуматися, чи двохкамерний склопакет (3 листа скла) – це безпечний варіант для вашого балкону чи ні. Адже у деяких дуже старих балкон плита у досить жалюгідном стані і не хотілося б її навантажувати ще найтеплішою металопластиковою конструкцією. Хоча кожен випадок унікальний і в багатьох старих будинках все ж таки можна поставити теплий балкон. Особливо, якщо балкон – це продовження кімнати! В такій ситуацію ніхто не бажає втрат тепла і у більшості ситуацій Ви зможете вибрати систему із двохкамерний енергоефективним склопакетом.
  2. Поверх балкону. Якщо Ви хочете красивий балкон на восьмому поверсі та ще й коричневе ззовні, то варто задуматися чи варто переплачувати за колір, на який з боку вулиці мабуть ніхто і не зверне уваги. Також особливої уваги потребує процес виконання монтажних робіт. Віконна компанія повинна подбати про безпеку як майстрів по встановленню, так і людей довкола. До речі, компанія Вікна24 в Івано-Франківську завжди дбає про безпечне встановлення балконних рам будь-якої складності. Дізнайтеся більше на сайті https://vikna24.if.ua/.
  3. Ціна профільної системи. Для стандартних балконів часто достатньо недорогої системи українського виробника, наприклад Стеко чи Глассо. А як на рахунок елітних німецьких систем? Якщо ви купляєте одне вікно в кухню, то різниця між найдешевшим та елітни буде зовсім незначна. А коли це французький балкон прощею 9-14 м2, то німецька профільна систему обійдеться на 3 000 грн – 5 000 грн дорожче. Єдине, що варто звернути увагу на металічне армування в дешевій системі. Воно повинно бути хоча б 1,5мм.
  4. З’єднувачі. Мабуть Ви знаєте, що з’єднувачі для балконів бувають різними. І деякі не дуже дешеві. Все ж таке ми рекомендуємо завжди вибирати міцні металічні з’єднувачі
засклити балкон івано-франківськ

Впевнені, що дані поради допоможуть Вам з мудрістю обрати балконну раму. Звертайтеся в компанію Вікна 24 в Івано-Франківську, щоб отримати професійні поради для вашого вибору. І живіть в теплі!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають