9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Як правильно вибрати та використовувати трекові світильники?

Трековий світильник забезпечує акцентне спрямоване освітлення. Ці прилади можна рухати, таким чином змінюючи кут освітлення – потік світла створюється з урахуванням ваших побажань та особливостей приміщення, і щоразу можуть бути новими. Пропонуємо вибрати та вигідно купити трекові системи, що дозволяють не тільки змінювати кут освітлення, але й переміщувати джерело світла шинопроводом, змінюючи їх місце. Лампи в плафонах можуть бути теплими або холодними відтінками залежно від ваших побажань.

63028e1be1178.jpg

Для того, щоб освітлювальний прилад ідеально вписувався в приміщення, варто керуватися рядом порад. З найважливішими знайомимо вас далі.

Як не помилитись у виборі трекового світильника: базові рекомендації

  1. Оцініть площу та висоту приміщення. Якщо кімната невелика, тоді рекомендуємо купувати струнні (гнучкі) треки з плафонами компактних розмірів. Не бійтеся експериментувати, встановлюючи прилад не по центру стелі, а зміщуючи до певної стіни. Плюс, аналізуйте матеріал та ширину планки. Якщо вона фіксується до стелі наглухо, тоді кут акцент сильніший, ніж у разі її опускання на тросах донизу.
  2. Якщо в системі багато світильників, тоді краще віддати перевагу низьковольтним. Для їхньої роботи додатково замовляється трансформатор, що перетворює струм до показника 12 Ст.
  3. Низьковольтні led-системи споживають менше енергії та досить швидко окупаються. Плюс таких систем у тому, що вони гармонійно адаптуються як до модернових, так і еклектичних приміщень.
  4. Виберіть прилад із відповідним типом фаз. В асортименті доступні одно- та трифазні моделі. Чим більше точок освітлення планується, тим більше фаз вам знадобиться.
  5. Кількість плафонів прямо залежить від зонування та функціонального призначення кімнати. Наприклад, для вітальні та їдальні їх потрібно більше, ніж для дитячої чи спальні. Важливу роль відіграє форма та матеріал обробки плафонів. Циліндричні та круглі виглядають легше, а отже, підійдуть для невеликих кімнат, у порівнянні з квадратними, трапецієподібними та навіть пірамідальними, що вписуються у великі складні зони. Якщо приміщення темне, зіграти на контрасті допоможуть металеві плафони, у тому числі виконані у вигляді перфорації. Для світлих кімнат, приміщень із цегляною, кам’яною стінкою з метою створення візуальної гармонії вибирайте тканинні або пластикові плафони матових чорних або інших глибоких темних відтінків.

Одинарний трековий світильник: у яких випадках підійде саме вам?

Одинарні трекові світильники замовляють досить часто. Вони популярні в вбиральні та на кухні – коли іноді є необхідність у додатковому освітленні певної зони. У коридорах такі компактні світильники ставлять зверху дзеркал або ніш, щоб раціонально використовувати площу, але мати можливість інтенсивно підсвічувати потрібні зони. Вони незамінні в кабінетах та навіть дитячих (підліткових) для освітлення робочого простору.

У комерційних приміщеннях трекові системи також знайдуть застосування. Вони стильно вписуються в офіси, салони краси, ресторани, банківські відділення, коворкінги, бібліотеки та інші громадські об’єкти, забезпечуючи локальне освітлення. Незамінні в кімнатах, оформлених у мінімалізмі, хай-теку та лофті. Окремі лінійки з високим вологозахистом та морозостійкістю можна монтувати на вулиці, наприклад, на відкритих балконах, терасах, альтанках.

Важливо дізнатися наперед про виробника, оцінивши його репутацію. Якісні трекові світильники можна купити тут.

Останні новини:

Зараз читають