9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Як правильно вибрати хліб?

На прилавках супермаркетів і в кіосках сьогодні представлено широкий асортимент хлібобулочної продукції. Вибрати хліб, батони та інші борошняні вироби можна майже на будь-який смак. Але краще один раз вибрати відповідний Київський хлібокомбінат та підходящий варіант продукту, щоб кожного разу не мучити себе вибором. У цій статті ми розповімо, на що необхідно звертати увагу при виборі якісного і смачного продукту.

Яким повинен бути якісний хліб?

Для початку зверніть увагу на форму буханки. Форма у хорошого хліба завжди чітка та рівна. Вона повинна нагадувати цеглинку, при цьому верхівка виробу не повинна бути увігнута всередину. Житній хліб має бути з вигнутою скоринкою, а якщо вона плоска, то смак у цього хліба буде кислим, бо його випікали з кислого тіста. Скоринка хліба повинна бути рівномірно підрум’яненою, адже якщо десь виріб підгорів, а десь не допікся, то при розрізанні м’якуш просто розвалиться на шматочки або хліб буде дуже важко нарізати.

Приємний аромат – це одна з відмінних рис будь-якого якісного хліба. Якщо запах виробу викликає сумнів, а його м’якуш дивно прилипає до рук, він може бути заражений картопляною паличкою.

Хороший хліб – це завжди пружній хліб. Перед покупкою обраної буханки обов’язково злегка на неї натисніть. Якщо скоринка швидко прийме початкове положення, а на буханці не залишиться вм’ятини, тоді сміливо її беріть.

Упаковка сильно впливає на якість продукту. В ідеальній упаковці буханка повинна «дихати», тому краще віддати перевагу хлібобулочним виробам, запакованим в паперові пакети або спеціальну плівку.

Який хліб варто спробувати?

Сьогодні великий попит мають хлібобулочні вироби зі злаками, родзинками та іншими добавками. Коли ви купуєте продукт в упаковці від виробника, то отримуєте можливість ознайомитися з його складом та харчовою цінністю.

Якщо ви звикли їсти хліб в малих кількостях, то можете спробувати хлібці з плющеним зерном. Вони стануть ідеальним вибором для різних бутербродів, сніданків та закусок. Відмінним рішенням можуть стати і міні-багети, які можна красиво нарізати для сервірування столу. Їх смак прекрасно поєднується з овочами і фруктами, є також варіанти таких виробів зі злаковими добавками.

Хліб «Житнє диво» – це відмінне рішення для борщу з салом і інших перших страв. У складі виробу житнє обдирне борошно, ферментований житній солод, коріандр та цукровий сироп.

Купуйте хліб в заводській упаковці, що захищає від зовнішніх бактерій і мікробів. До того ж на упакованому виробі завжди видно дату виготовлення, що дозволяє легко відстежити терміни придатності продукту. У такому вигляді його також безпечніше зберігати та перевозити.

“Источник: hlibinvest.com.ua”

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають