9.5 C
Alba Iulia
Субота, 2 Грудня, 2023

Як правильно підготувати автомобілі до теплого сезону

Для українських водіїв та пошановувачів виробника Suzuki, маємо поради, як правильно підготувати автомобілі, представлені на офіційному сайті Suzuki до теплого сезону.

Передусім, маємо відзначити, що міжсезоння — не найкращий час для дорожного покриття. Постійні перепади температури і активне танення снігу сприяють виникненню тріщин і провалів на асфальті, тому першим пунктом підготовки автомобіля до потепління повинні стати перевірка коліс, дисків та підвісок.

Також, якщо під час руху по нерівній дорозі стали помітні нехарактерні стуки та шуми, що віддають в рульов колесо, це можна сприймати як сигнал, що саме час відправитися на сервіс технічного обслуговування, щоб перевірити передню та задню підвіску.

Крім того, особливо актуальна у міжсезоння якість шин (нові або з великим залишком протектора) і правильність балансування, яке допоможе виключити можливість дисбалансу або, тим паче, «биття» у кермі під час руху.

Ще кілька пунктів підготовки автомобіля до теплого сезону можна виповнити самостійно. Наприклад, «незамерзайку» після зими варто замінити на літню омиваючу рідину, у якій за умовчанням є всі необхідні додатки, які здатні краще очищувати скло від забруднень і пилу.

Не менш важливо ретельно відмити скло зсередини. Це дозволить очистити його від нальоту і тонкої жирової плівки, яка може стати причиною відблисків при прямому сонячному промінні і сліпити водія.

Після закінчення, на фінальному етапі автомобілістам радять навести порядок в багажнику, а також перевіряти наявність знаків аварійної зупинки та терміни придатності аптечки та вогнегасників.

Незважаючи на стрімке покращення погоди, навесні вона все одно залишається мінливою, і деякі місця на дорогах, де накопичується вода, часом стають слизькими та небезпечними. Нагадуємо: навіть при потеплінні не можна забувати про безпечну дистанцію, а також необхідність плавної роботи газом, гальмом та кермом. Крім того, до настання стабільно теплої погоди варто бути обережнішими на підйомах і спусках: їх краще проїжджати з постійною швидкістю на зниженій передачі.

Всі ці поради важливі і тому, що на дороги починають виїжджати мотоциклісти та велосипедисти: вони самі відвикають від щільного трафіку, і автомобілісти за зиму забувають про їхнє існування. До того ж, слід пам’ятати, що після зими дороги часто потребують ремонту, тому варто особливо уважно долати ями, тріщини та інші дорожні перешкоди.

Останні новини:

Зараз читають