9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Як правильно монтувати кондиціонери та хто у цьому допоможе?

Кондиціонер – це прилад для обігріву або охолодження повітря у приміщенні. Типів та видів кондиціонерів, залежно від застосування, виконання та функцій – безліч. Встановлення кондиціонерів – комплексний процес, який повинен проводитись строго відповідно до інструкції виробника приладу. Це важливо як для майбутньої ефективної роботи обладнання, так і для подальшого гарантійного обслуговування.

Для того, щоб монтаж був виконаний успішно та у результаті замовник залишився задоволеним, спеціаліст повинен врахувати тип та розміри приміщення, де буде проведено монтаж, його загальну площу, висоту стель, скільки людей одночасно чи постійно буде перебувати у приміщенні. Важливий фактор, який необхідно враховувати, це розмір вікон та на яку зі сторін світу вони орієнтовані та багато чого іншого.

Якщо у квартирі кілька кімнат, то можливим є монтаж спліт-системи або мульти-спліт-системи з двома блоками різної, або, за бажанням замовника, однакової потужності внутрішніх блоків.

Термін “спліт-система” позначає різновид холодильних установок, які для виконання своїх функцій повинні складатися з двох незалежних блоків. Один зовнішній блок, інший–внутрішній. Такі типи кондиціонерів монтують фахівці компанії https://techhome.kiev.ua/uk/

Внутрішній блок завжди розміщується у квартирі на стіні, монтаж зовнішніх частин кондиціонерів фахівці проводять за межами приміщення, за вікном, на вулиці, на даху, або в інших місцях, де повітря циркулює вільно і його цілком вистачає для обдування.

Сьогодення вимагає сучасних та неординарних рішень щодо монтажу, а саме: встановлення зовнішнього блоку за допомогою автовежі для встановлення на високих поверхах будинків, укладання магістралі через балкон, або монтаж системи, коли довжина магістралі перевищує стандартні 3 метри.


Після встановлення зовнішнього блоку йде черга внутрішнього блоку. Завдяки своїй легкій вазі, внутрішній блок можна встановлювати на будь-які кріплення – цвяхи (якщо є дерев’яна стіна будинку) або дюбеля (якщо стіна бетонна або цегляна). Тут головне дотримуватися одного важливого правила – внутрішній блок повинен розташовуватися якнайвище в закритому приміщенні. Влітку це дозволить значно швидше здійснювати циркуляцію прохолодного повітря.

blank

Аналогічно із встановленням зовнішнього блоку, внутрішній блок може розміщуватись нестандартно, що вимагає особливого професіоналізму спеціаліста із встановлення. Нерідко виникає потреба у встановленні кондиціонера над дверима кімнати, в коридорі, або проведення монтажу “у два етапи”. На сьогодні такі завдання, за умови високої професійності та досвіду роботи монтувальника, перейшли з категорії складних в категорію сучасності та буденності.

Після надійної фіксації двох блоків на своїх посадкових місцях, настає черга вакуумування та заправки. Вакуумування потрібне для того, щоб повністю видалити залишки повітря та вологи з мідних трубок високого та низького тиску. Тільки в цьому випадку можна гарантувати, що продуктивність компресора опиниться на найвищому рівні. І тільки після того, як пройде вакуумування, фахівці включають кондиціонер і перевіряють його працездатність.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають