9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Як підібрати фронтальний навантажувач?

Для швидкого виконання робіт в будівництві, сільському або комунальному господарстві, для виконання кар’єрних і землерийних робіт рекомендується купити фронтальний навантажувач. Моделі з цієї категорії мають серйозну потужність — 170–250 к. с., що дозволяє виконувати великий обсяг робіт за одиницю часу. Дані навантажувачі використовуються в основному для важких робіт на вулиці. Всі моделі, незважаючи на значну вагу і габарити, мають високу маневреність, можуть виконувати широкий спектр дій. Техніка здатна працювати на холостому ходу, вести розкопки.

Головна відмінність фронтального навантажувача від телескопічної спецтехніки полягає в тому, що підйом реалізований у вигляді рами. Один кінець блоку закріплюється на горизонтальному валу, до іншого приєднується захватний пристрій: ківш, вилочний агрегат, «щелепи» і т. д. Вузол приводиться в дію за допомогою 1 або 2 гідроциліндрів.

Чому ми рекомендуємо фронтальні навантажувачі саме такої потужності?

Багато компаній роблять помилку, коли купують малопотужні фронтальні навантажувачі, потім оснащують техніку ковшем більшого розміру. Так зменшується моторесурс обладнання, і результатом є швидкий капітальний ремонт. З цієї причини ми рекомендуємо дотримуватися гармонійного співвідношення між мінімальними витратами на паливно-мастильні матеріали, вагою самого навантажувача, вантажопідйомності ковша або іншого пристрою.

Фронтальні ковшові навантажувачі рекомендуємо вибирати за наступними параметрами:

  • максимальна вантажопідйомність і обсяг ковша;
  • максимальна висота завантаження поверх бортів;
  • максимальний гідропоток;
  • потужність навантажувача;
  • параметри висоти, довжини, ширини, ваги;
  • тип трансмісії;
  • радіус розвороту;
  • швидкість пересування навантажувача.

Конструктори приділили увагу і робочому місцю водія. Всі фронтальні навантажувачі JCB оснащені кабіною, яка охолоджується системою кондиціонування влітку, взимку прогрівається піччю, має високий рівень звукоізоляції. Тому техніка може використовуватися протягом всього року. Управління максимально просте.

Компанія Agrimatco пропонує вам купити фронтальні навантажувачі «ДжіСіБі» готівковим розрахунком, за передоплатою будь-яким зручним способом. Можлива покупка в кредит, за лізингом. З приводу будь-яких питань звертайтесь в у відділ продаж компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають