9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Грудня, 2022

Як обрати наповнювач зимової куртки у 2022 році?

Із наближенням зими та поступовим зниженням температури збільшується актуальність питання щодо вибору верхнього одягу. Сучасна зимова куртка має бути легкою, теплою та компактною. За ці якості відповідає наповнювач. Розглянемо найпопулярніші види наповнювачів для курток.

blank

Пух та перо птахів

Класичний варіант для тих, хто надає перевагу перевіреним рішенням. Найбільший вибір таких курток пропонує Intertop, адже в асортименті представлено більше п’ятдесяти виробників стильного зимового одягу.

blank

Як наповнювач використовуються натуральні пух і перо качки, гусака, лебедя, гаги. Переваги – довговічність і прекрасні зігріваючі властивості.

Синтепон

Поліефірні волокна, скріплені клеєм у процесі валяння чи нагрівання. Вважається застарілим матеріалом, збивається в грудки після прання, якщо куртка не стьобана.

Холлофайбер

blank

Поліпшений різновид синтепону. Поліефірні волокна, порожнисті всередині та у формі пружинок, за рахунок чого накопичують тепло та легко відновлюють форму.

Файбертек

Поліпшений різновид синтепону теж. Порожнисті поліефірні волокна у формі зигзагів скріплені силіконом. Легкий наповнювач, що добре зберігає форму. За рахунок відсутності клею у складі гіпоалергенний.

Ізософт

Матеріал нового покоління: найтонші поліефірні волокна скручені в кульки та спресовані, з’єднуються шляхом нагрівання. Такий наповнювач тонкий та легкий, не деформується під час прання, добре зберігає форму.

Тінсулейт

blank

Ультратонкі поліефірні волокна у великій кількості, за рахунок чого матеріал утримує багато повітря і добре зберігає тепло. Найлегший і компактніший з усіх представлених наповнювачів. Швидко сохне, не втрачає форму при пранні, не викликає алергії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають