9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Як обрати екран на заміну для смартфона

Екран смартфона – це найвразливіша і найтендітніша частина девайсу. Навіть при падінні з невеликої висоти на склі можуть з’явитися значні тріщини або сколи. Без робочого екрана користь пристрою зводиться до нуля. Проблему пошуку нової деталі допоможе вирішити магазин запчастин для телефонів.

Чому не варто тягнути з заміною екрана телефона?

Найбільший ризик, з яким ви можете стикнутись у такій ситуації – це потрапляння вологи всередину телефона, а отже, існує доволі велика ймовірність окислення плат і важливих внутрішніх деталей. Не варто втішати себе тим, що ви будете охайно користуватись гаджетом. Волога міститься навіть у повітрі, тому ризик пошкодження «нутрощів» смартфона доволі високий. Не кажучи про випадки, коли телефон випадково може впасти у воду.

Які бувають типи екранів для смартфона?

Принципово варто окреслити два головних поняття та елементи екрана: дисплей та тачскрін (сенсорне скло). Тому, враховуючи це, екрани для телефонів поділяються на:

  1. Окремо виконані дисплей та тачскрін;
  2. Модульні екрани, тобто такі, у яких сенсор та дисплей – це одна деталь.

З огляду на вищезазначене, першим кроком вибору екрана для телефона варто виконати аналіз моделі девайсу і визначити яким саме типом деталі він комплектується. Незалежно від типу екрана, який вам потрібен, пошук в інтернет-магазині деталей та аксесуарів для телефонів, наприклад за посиланням https://vseplus.com/ua – найбільш раціональний і швидкий метод.

Як зменшити ризики придбання екрана для смартфона низької якості?

Обираючи деталі для смартфона, в тому числі і екран, варто звернути увагу на ціну. Звичайно, низька вартість приваблює покупця, але це може свідчити про низьку якість комплектуючих для телефонів. У такому випадку існує високий ризик придбати екран з поганою передачею кольорів, низькою яскравістю або недостатньою міцністю. Уникнути таких неприємностей допоможе перегляд відгуків про деталь або, відеоогляди інших користувачів.

На жаль, при виборі неякісної деталі ви можете зіткнутися з:

  • Зменшенням годин роботи батареї;
  • Некоректною роботою сенсора;
  • Неправильною передачею кольорів;
  • Під час дзвінка екран може не вимикатися;
  • Некоректною роботою датчиків зовнішнього освітлення та налаштуванням яскравості екрану тощо.

На що варто звернути увагу після покупки?

Після придбання екрана для телефона уважно роздивіться товар на випадок пошкодженої або неякісної упаковки, слідів її попереднього відкриття або пошкоджень при транспортуванні. Також зверніть увагу на зовнішній вигляд деталі, наявність усіх шлейфів та деталей запчастини.

Інтернет-магазини запчастин для стільникових телефонів пропонують безліч товарів для вирішення проблем такого типу, а також надають можливість заощадити час при виборі деталі та прийняти рішення на основі аналізу багатьох позицій товарів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають