9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Як на полтавському ремзаводі модернізують тролейбуси “ЮМЗ” (фото)

Полтавський ремонтно-механічний завод є одним з двох підприємств в Україні, які мають ліцензію на капітальний ремонт тролейбусів “ЮМЗ”. Підприємство почало переробляти такі тролейбуси ще з 2007-го року, фактично створюючи нову машину на базі старої рами. Більшість вузлів, агрегатів та комплектуючих є українського виробництва.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-видання “Полтавщина”

За словами керівника заводу Вячеслав Федоряка використовувати тролейбус Т1 від “ЮМЗ” на полтавських маршрутах невигідно, адже він має два двигуни. Разом з тим не дивлячись на закупівлю нових тролейбусів коштом кредиту ві ЄБРР, місто потребу суттєвого оновлення тролейбусного парку, тож на підприємстві вдихають нове життя у такі машини. Вартість капітального ремонту одного тролейбусу становить 3 млн гривень.

Роботи з модернізації передбачають ремонт каркасу кузова із нанесенням антикорозійного покриття, встановлення нової зовнішньої бокової та обшивки даху, встановлення нової підлоги та покриття, встановлення нової внутрішньої обшивки бокових панелей та стелі, встановлення нових пасажирських сидінь, ремонт та встановлення поручнів салону, виготовлення та встановлення зовнішніх та внутрішніх люків обслуговування агрегатів тролейбуса, модернізацію електро, пневмо та механічного обладнання тролейбуса тощо.

За умовами контракту всі компоненти, які замінять на нові, або залишаться зайвими після переобладнання, виконавець має передати замовнику КП «Полтаваелектроавтотранс».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають