9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Як доглядати за шкірою в підлітковому віці

Період переходу з дитячого до дорослого віку характеризується багатьма змінами в організмі підлітка, які стають помітними  у плані тілесності та поведінки і які навіть можна почути в “ламанні” голосу у хлопців. На один із перших планів зазвичай виступають проблеми зі шкірою, особливо болючі для дівчат, котрі одразу намагаються замаскувати набридливі прищі, чим провокують ще більші проблеми. Адже догляд за підлітковою шкірою, такою ніжною і чутливою, потребує насамперед правильного очищення і зволоження, а не нанесення численних тональних кремів та праймерів. 

Про те, як правильно доглядати за підлітковою шкірою і які процедури виконувати, розповімо докладніше далі. 

Чому шкіра підлітків стає проблемною

Підлітковий вік – це період статевого дозрівання, коли в організмі “стрибають” гормони і відбувається його перебудова на різних рівнях. Шкіра в цей час опиняється під ударом через посилення роботи сальних залоз, яких особливо багато на обличчі, грудях і спині. Збільшується виділення шкірного жиру, який накопичується у вигляді некрасивих акне. 

Крім того, підлітки починають інтенсивніше пітніти, що також негативно впливає на чистоту шкіри. Тому важливо дотримуватися гігієни і дібрати правильний догляд. 

Які процедури для догляду потрібні підліткам

Догляд за обличчям у підлітковому віці залежить від типу шкіри, зазвичай вона в цей час жирна, але може бути й комбінована або навіть суха. Якщо самостійно важко встановити тип і підібрати для нього відповідний догляд, найкраще буде звернутися до косметолога. У центрі “Три Стихії” працюють кваліфіковані фахівці, які доберуть спеціальну доглядову програму і допоможуть підтримувати шкіру в хорошому стані, використовуючи натуральні засоби та ефективні методи догляду. Найчастіше косметологи рекомендують підліткам таку програму:

  • очищення – пілінг для проблемної шкіри;
  • використання вітамінних комплексів для живлення шкіри;
  • нанесення масок. 

Не варто забувати і про щоденний догляд, який має включати вмивання з використанням спеціальних засобів, очищення легкими пілінгами, до складу яких входить саліцилова кислота, та нанесення легкого живильного крему. 

Чого не варто робити

Щоб шкіра швидко повернулася до нормального стану, а не ставала ще більше проблемною, дотримуйтеся простих правил:

  • не видавлюйте і не здирайте прищі, адже в них може потрапити інфекція. Їх потрібно змащувати спеціальними кремами, які їх підсушать і допоможуть швидше загоїтися;
  • не лягайте спати з косметикою, обов’язково змивайте її перед сном і наностьте живильний крем, щоб пори не забивалися і не накопичувався бруд;
  • не використовуйте скраби з великими часточками, очищуйте шкіру легким пілінгом;
  • не наносьте тональний крем на дуже подразнену і запалену шкіру.

Останні новини:

Зараз читають