9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Вже вдруге скасовано аукціон з продажу найбільшого в Європі підприємства з видобутку титану

Україна скасувала приватизаційний аукціон з продажу найбільшого в Європі підприємства з видобутку титану та цирконію – Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОДХК) через відсутність учасників, повідомив у п’ятницю Фонд держмайна країни.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

З цієї ж причини був скасовано такий же аукціон у серпні.

«До фонду держмайна надійшли дві заявки на участь в аукціоні… одна з яких не відповідає вимогам чинного законодавства», – йдеться у повідомленні фонду.

У фонді зазначили, що новий аукціон може бути призначений на грудень.

«Аукціон може бути призначений орієнтовно на грудень цього року з дотриманням вимог чинного законодавства. Точну дату проведення аукціону визначить аукціонна комісія 29 жовтня», – заявив Тарас Єлейко, коментуючи перенесення дати аукціону.

За заявою фонду, стартова ціна 100% акцій Об’єднаної гірничо-хімічної компанії встановлена ​​на рівні 3,7 мільярда гривень (140,69 мільйона доларів).

Об’єднаній гірничо-хімічній компанії входить до десятки найбільших світових виробників титанових та цирконієвих руд, а його частка на світовому ринку склала 2,3% для ільменіту, 6,2% для рутилу та 1,4% для циркону у 2020 році.

Україна прагне залучити близько 12 мільярдів гривень коштом продажу державних активів у 2021 році для часткового фінансування дефіциту державного бюджету, затвердженого на рівні 5,5% від валового внутрішнього продукту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають