9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Виставлено на приватизацію Вінницький завод з переробки алмазів

Підприємство з переробки алмазів «Вінницький завод «Кристал» виставили на приватизацію зі стартовою ціною 89,9 мільйона гривень

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«На приватизацію виставлено унікальне підприємство з переробки алмазів – Вінницький завод «Кристал». Стартова ціна об’єкта – 89,9 млн грн», – йдеться у повідомленні.

Аукціон з приватизації 100% пакету акцій заводу має відбутися 1 жовтня. Новий власник отримає технологічне обладнання, необхідне для обробки алмазної сировини та виробництва ювелірних виробів з діамантами, а також нерухомість підприємства.

Як зазначається на сайті Фонду державного майна України, на приватизацію виставлено державний пакет акцій Акціонерного товариства «Вінницький завод «Кристал» у кількості 89932000 штук, що становить 100% статутного капіталу товариства.

Вінницький завод «Кристал» є унікальним підприємством в Україні з переробки алмазів у діаманти. Підприємство може виготовляти діаманти класичних круглих форм огранки на 57 граней. Тут не лише ограновують і шліфують дорогоцінне каміння, а й виготовляють понад 5 тис. моделей ювелірних прикрас. Товариство має власну зареєстровану торгову марку «Вінниця-Кристал».

Завод розпочав свою діяльність у 1973 році в системі алмазопереробної промисловості. В 1992 році з метою розширення внутрішнього ринку збуту діамантів на підприємстві було створено ювелірне виробництво, яке виготовляє ювелірні вироби з дорогоцінних металів зі вставками з діамантів та іншого дорогоцінного каміння. У 2020 році підприємство перетворено на акціонерне товариство.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають