9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Виробництво приладів для визначення числа падіння в Дніпрі

blank

Якість зерна пшениці є важливою складовою на усіх виробничих етапах в сільському господарстві та на зернових підприємствах.

Однією з ключових характеристик зерна є показник «числа падіння». Саме цей параметр впливає на активність ферменту α-амілази і ступінь пророслого зерна, що має прямий вплив на якість хлібобулочних виробів.

Наприклад, підвищена активність α-амілази робить тісто занадто липким, вологість підвищена, а об’ємний вихід хліба знижується. З другого боку, високе значення ЧП робить тісто забитим, необ’ємним, і хліб швидко черствіє.

Для чого використовується ПЧП?

ПЧП — це безпечний і сучасний пристрій, що проводить вимірювання числа падіння для встановлення дефектів проростання та ферментативної активності в борошні.

Обладнання працює за методом Хагберга-Пертена, що полягає у клейстеризації водної суспензії змеленого зерна або борошна в пробірці, що знаходиться у водяній бані, і подальшому визначенні віскозиметричним методом ступеня розрідження ферментів α-амілази.

Якщо зерно зберігали у несприятливих умовах після збирання, воно може прорости. Або зерно проростає ще до збирання за поганих погодних умов – дощу, високої вологості повітря, туманів, тощо. Щоб запобігти псуванню продукції використовують спеціальний прилад для визначення числа падіння.

Переваги GrainX від Вента Лаб

Прилад Числа Падіння GrainX, вироблений компанією Вента Лаб, був розроблений з метою забезпечення максимальної безпеки оператора. Для цього водяна баня виготовлена з подвійною ізоляцією, що гарантує захист від опіків. Для унеможливлення перевертання бані під час кип’ятіння води, були додані механізми ущільнення.

Абсолютна автономія – не має потреби у зовнішньомі термостаті, або проточній воді. Також ПЧП обладнано захистом від перепаду напруги та режимом енергозбереження, що надає перевагу для безперервної роботи.

Серед переваг GrainX — автоматичний контроль рівня води у водяній бані, що надає оптимальні результати аналізу. Для скорочення часу вимірювання вихід на робочий режим займає усього 9 хв 10 с.

Устаткування від Вента Лаб має одноканальний та двоканальний режими, який встановлюється лаборантом на 7-дюймовому сенсорному дисплеї. Обладнання може бути інтегроване з системами ERP/CRM (наприклад 1С). Завдяки цьому інтерфейсу зручно користуватися усією збереженою історією обчислень, де вказана дата проведення аналізу та ідентифікатор оператора, що проводив обчислення.

GrainX має точніші показники завдяки функції усереднення результатів виміру, якщо порівнювати його з аналогічними приладами інших виробників.

Оцінка відповідності ДП «Укрметртестстандарт»

ПЧП GrainX пройшов сертифікацію на оцінку відповідності технічним регламентам ДП «Укрметртестстандарт». 

Згідно з ДСТУ ISO 3093-2019, прилад GrainX відповідає стандартам забезпечення високого рівня якості та характеристик, параметрів, показників продукції.

Останні новини:

Зараз читають