9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Виготовлення прапора та флагштока на замовлення: про що потрібно знати покупцю

Прапор – це не тільки державний символ. Багато спортивних клубів мають власний логотип, нанесений на прапорне полотно, та й великі компанії використовують цей інструмент у маркетингових цілях. Головне замовити якісний та практичний виріб, який розрахований на тривалу експлуатацію – і він стане справжньою прикрасою виділеного простору.

виробник прапорів Flagsystem

Як замовити прапор та флагшток?

Спочатку замовнику потрібно визначитися з вибором виробу, який повністю відповідає його ідеї. Відомий український виробник прапорів Flagsystem пропонує клієнтам найширший комплекс послуг, що дозволить підібрати оптимальні варіанти. Для замовлення потрібно продумати характеристики майбутньої конструкції та озвучити базові критерії:

  • розташування прапорного полотна – горизонтальне чи вертикальне;
  • особливості розміщення – на столі в кабінеті, на фасаді будівлі чи на території, або є й зовсім мобільні конструкції, які можна легко транспортувати на будь-яку ділянку;
  • розміри прапора – чим ширше тканинне полотно, тим міцнішим і надійнішим повинен бути флагшток, призначений для його встановлення.

На підставі заданих вимог виробник зможе запропонувати оптимальний варіант відповідно до особливостей його подальшої експлуатації.

Виготовлення прапора на замовлення: що потрібно врахувати?

У виборі виробника важливо знайти надійну компанію, яка готова запропонувати клієнтам гарантію якості та довговічності прапорного полотна. Особливу увагу варто приділити наступним особливостям:

  • Для виготовлення флагштока повинні бути використані високоміцні матеріали, які не псуються під впливом опадів, холоду або перепадів температур, а головне стійкі до утворення корозії.
  • Для друку на тканині підбирають щільні полотна, які протягом тривалого часу не псуються і не втрачають початкової насиченості та яскравості фарб. Відповідальні виробники наносять на матеріал спеціальний захист, який нейтралізує шкоду прямих сонячних променів.
  • Всі відтінки мають бути природними, без спотворень. Варто ретельно оглянути готовий виріб, щоб переконатися у його відповідності до заявлених характеристик.

А щоб не сумніватися в результаті і придбати справді якісний прапор, а також відповідний флагшток для нього, варто довірити це завдання національному виробнику прапорів та флагштоків FlagSystem – і незалежно від складності та обсягів замовлення, він буде виконаний точно в строк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають