9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Види демпінгу та способи боротьби з ним

Демпінг є зниженням цін штучним способом. На ринку Броварiв є компанії, які використовують такий метод для боротьби з конкурентами, переманювання покупців і захоплення ринку. Однак за допомогою демпінгу неможливо довго лідирувати, до того ж іншим учасникам ринку така позиція шкодить. За допомогою штучного зниження цін компанії також намагаються зменшити податкове навантаження і збільшити свої фінансові потоки. Вибираючи демпінг, гравці ринку добровільно погоджуються на відсутність рентабельності, з розрахунком в майбутньому отримати прибуток.

Ставлення колективу Авто.Про до демпінгу на майданчику

Глибока переконаність колективу Автопро полягає в тому, що всі компанії, незалежно від розміру, є складовими частинами єдиного організму ринку. В інтересах кожної з них працювати на його розвиток і благополуччя. При виборі правильної політики будь-яка компанія буде отримувати хороші результати. Ті, хто вибирають штучне зниження цін, шкодять іншим учасникам і, в кінцевому рахунку, виграють небагато.

Покупці не завжди зацікавлені в найнижчих цінах. Як правило, вони хочуть купувати якісні товари і не платити зайвих грошей за них. Компанії, які пропонують найнижчу вартість, змушені нехтувати сервісом. Команда АвтоПро зацікавлена в тому, щоб продавці майданчики отримували достатню маржу, щоб забезпечувати хороший сервіс. Сьогодні сервіс не менш важливий, ніж оптимальна ціна. Споживачі хочуть купити якісний товар і скористатися порадою фахівців, а також післяпродажним обслуговуванням.

Поширені види демпінгу на майданчику

  • Ринковий демпінг. Прикладом є, коли продавець набуває велику партію запчастин і, завантаживши її на склад в Броварах i далi отримує хорошу ціну. Товар намагаються швидше продавати. Авто.Про не проти такої ситуації, з рекомендацією продавцеві працювати як оптовик, не виходячи в роздріб;
  • Демпінг доларів. Полягає в тому, що дилери знижують роздрібні ціни, отримавши знижку від оптовиків. Ставлення Авто.Про до цього негативне, але терпиме. У перспективі для оптовиків будуть розроблені інструменти, що дозволяють контролювати дилерів;
  • Обманний демпінг. Суть його полягає у виключенні з ціни товарів обов’язкових витрат, які присутні в ціні інших учасників ринку.

Також бувають випадки подання товару з Китаю не кращої якості за оригінал. Покупців така позиція вводить в оману, особливо якщо серед пропозицій немає справжнього оригіналу, і вони не можуть порівняти товари. Подібні випадки на майданчику намагаються припиняти ручним моделюванням і відключенням продавців до тих пір, поки ті не виправлять помилки в своїх прайсах.

У найближчому майбутньому буде створено механізм виявлення некоректних цін, що істотно відрізняються від середніх значень, як в сторону збільшення, так і зниження. Це забезпечить більш якісну видачу інформації покупцям.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають