9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Все про збірні грузи: огляд переваг та особливостей такої доставки

Організація вантажоперевезень – доволі складне завдання, що вимагає врахувати цілу низку тонкощів та нюансів. Але звернувшись до спеціалізованої транспортної компанії, замовник позбавлений необхідності самостійно займатися організаційними питаннями: про все подбають професіонали, потрібно лише вибрати актуальну пропозицію. І одним із найвигідніших способів доставки товарів по Україні є попутний груз з Києва чи будь-яких інших населених пунктів. У чому ж основні переваги цієї пропозиції?

попутний вантаж

Чим відрізняється попутний вантаж від звичайної доставки?

Якщо замовнику необхідно відправити продукцію в інше місто, то головне знайти транспорт відповідною місткості, призначений для перевезення заданого типу вантажів – і завдання на 50% виконано. Але все впирається в ціну: водієві належить завантажити машину і вирушить до іншого міста, залишатися в якому він явно не планує. Значить, зворотний шлях теж буде включено у вартість доставки – це найпростіша базова схема розрахунку, в рамках якої відправник повинен оплатити дорогу в обидві сторони.

Попутний вантаж – чудова альтернатива стандартним рішенням. А все тому, що товари, підготовлені на відправлення, будуть завантажені у відповідну машину, що вже прямує маршрутом. І чим ширша мережа взаємодії, тим швидше буде знайдено відповідний варіант: менеджери транспортної компанії UTS здатні знайти замовнику відповідний транспорт всього за кілька годин, що підтверджують десятки позитивних відгуків. У деяких випадках доводиться і почекати (особливо якщо населений пункт знаходиться на значній відстані вид транспортных розв’язків). Але якщо час дозволяє, має сенс заощадити 30-50% від загальної суми витрат на перевезення вантажів, відправивши товари попутними машинами.

Організація попутних вантажів: важливі нюанси

Спільна доставка – це пропозиція, яка є актуальною і для логістичної компанії, і для замовника послуги. І щоб нею скористатися, оплачуючи виключно пройдену відстань, а не дорогу туди-назад, потрібно надати всю необхідну інформацію про вантаж, що перевозиться:

  • габарити (розмір, вага);
  • температурний режим (для деяких видів продукції потрібна постійна підтримка температури на певному рівні);
  • необхідність задіяти спецтехніку для навантаження-розвантаження.

Чим докладніше будуть дані продукцію, що транспортується, тим швидше буде знайдено відповідний транспорт – і товари без затримок будуть відправлені в пункт призначення, на приємних для відправника умовах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають