9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Все про аукціони необробленої деревини

1 лютого 2020 року розпочався експериментальний проект, у рамках якого, вся необроблена деревина заготовлена постійними лісокористувачами, продається лише на електронних аукціонах Прозоро.Продажі. Такі зміни можна вважати справжньою революцією у сфері продажу деревини в Україні, адже довгий час будь – які дії у сфері лісового господарства, керувалися застарілими нормами. Проведення електронних аукціонів дозволяє зробити ринок деревини більш прозорим чесним та доступним. Проект розрахований на лісові господарства, які в 2018 році отримали не менше 10 млн чистого доходу та реалізують онлайн не менше 25% запасів деревини. Лоти, що виставляються на електронних торгах повинні бути сформовані із деревини одного сортименту обсягом не менше 150 куб метрів, або ж за стартовою ціною лота не менше 200 тис грн. 

Для того, щоб взяти участь у електронних торгах ProZorro.Sale необхідно зареєструватися на одному з акредитованих майданчиків, яким являється Товарна Біржа “Подільська”. Саме на електронному майданчику Ви маєте можливість ознайомитися зі списком актуальних торгів з продажу лісу, графіком їх проведення, дізнатися результати аукціонів, що вже відбулися. Список лотів є актуальним для продажу лісопродукції в Рівному, Івано-Франківську, Житомирі, Закарпатті, Волині та інших регіонах України. Електронний майданчик – своєрідне місце взаємодії організатора торгів та покупця, де кожен з них має можливість отримати кваліфіковану допомогу   у разі виникнення запитань.

Якщо Ви бажаєте придбати деревину на аукціоні Прозорро.Продажі, для початку необхідно зареєструватися на акредитованому майданчику та ознайомитися зі списком лотів. Після того, як Ви знайшли лот, що Вас зацікавив, варто вивчити умови його продажу. Кожен користувач, що зареєструвався на електронному майданчику, отримує доступ у свій особистий кабінет, через який подає заявку на участь у аукціоні. Якщо на котромусь із етапів у Вас виникають труднощі, команда Товарної Біржі “Подільська” надасть всю необхідну підтримку – допоможе з пошуком лоту, ознайомить з особливостями проведення торгів з продажу необробленої деревини.

Онлайн аукціон з продажу лісопродукції на Прозорро.Продажі ставить усіх учасників торгів у рівні умови. Спостереження за аукціонами у режимі онлайн гарантує повну відкритість та прозорість процесу, що мінімізує можливість неправомірних дій з будь – якого боку. Більше не потрібно мчати на торги у різні куточки країни, достатньо мати комп’ютер, надійний доступ до мережі “Інтернет” та кваліфіковану допомогу менеджерів Товарної Біржі “Подільська” і бажані лоти на аукціонах з продажу необробленої деревини стануть Вашими.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають