9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

ЗСУ розширюють співробітництво з українськими науковцями

Збройні сили України (ЗСУ) та Національна академія наук України розширили співробітництво з питань обороноздатності держави

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення на офіційній сторінці Генерального штабу Збройних Сил України у Facebook.

У четвер, 23 грудня, відбулось спільне засідання робочої групи зі складу представників від Збройних Сил України та Національної академії наук України. 

Зокрема, участь у заході взяли заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України полковник Володимир Коваль, перший віцепрезидент Національної академії наук України Володимир Горбулін та начальник Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Володимир Башинський.

blank
Фото: пресслужба Генерального штабу ЗСУ

На зустрічі сторони обговорювали опрацювання та доповнення чинної Угоди між Генеральним штабом Збройних Сил України та Національною академією наук України про наукове і науково-технічне співробітництво з питань обороноздатності держави від 14 липня 2017 року.

Було вирішено питання доповнення чинної Угоди розширенням співпраці наукових установ НАН України та Збройних Сил України, використанням матеріально-технічного, лабораторного обладнання для проведення випробувань як в інтересах Збройних Сил України, так і в інтересах наукових установ НАН України.

blank
2С6 «Тунгуска». Випробування БПАК «Лелека-100». Жовтень 2020. Фото: ДНДІ ВС ОВТ

Розглянули й питання визначення Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки як головної установи з науково-методичного керівництва та супроводження, під час використання випробувальних лабораторій та полігонів, засобів вимірювальної техніки, випробувального обладнання, виконання робіт з оцінки відповідності (сертифікації)  продукції оборонного призначення.

Також обговорювали пропозиції щодо впровадження у сфері оборони сучасних форм інтеграції науки та виробництва на зразок технологічного або наукового парку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають