9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

ЗСУ незабаром отримають на озброєння “Вільху-Р”

Невдовзі на озброєння до ЗСУ надійдуть декілька нових зразків озброєння, серед яких модернізована реактивна система залпового вогню «Вільха-Р» та вдосконалений безпілотний авіаційний комплекс Spectator-М1. Загалом протягом 2019-го року ЗСУ отримають 9,5 млн боєприпасів та понад 6 тисяч нових та модернізованих зразків озброєння та військової техніки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express

За словами тимчасового виконувача обов’язків директора Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України полковника Андрій М’ясникова, до кінця цього літа «Вільху-Р», яка нещодавно успішно пройшла Державні випробування, приймуть на озброєння Збройних Сил України. Також цього року розпочнуть закупівлю системи, гроші на яку вже передбачено в бюджеті.

Також незабаром стартує виробництва та надходження у військові частини модернізованого й вдосконаленого БАК Spectator-М1, що нещодавно був прийнятий на озброєння ЗСУ. На даний момент фахівці ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова готують його до серійного виробництва, яке буде розгорнуто у рамках Державного оборонного замовлення.

За словами Мяснікова, всього до кінця 2019-го року до ЗСУ планують поставити близько 9,5 млн боєприпасів різних калібрів та понад 6 тис. нових та модернізованих зразків озброєння і військової техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають