Зроблено в Україні: Як у Черкасах виготовляють армійські вантажівки “Богдан 6317” ФОТО + ВІДЕО

5512
blank

На Автоскладальному заводі №2 корпорації “Богдан” у Черкасах триває виготовлення партії армійських вантажівок “Богдан 6317” для Збройних сил України.

Повідомляє Національний промисловий портал.

На заводі у Черкасах освоїли роботи зі складання вантажівок та виготовлення агрегатів до них. На сьогоднішній день підприємство успішно виготовляє армійські вантажівки високої прохідності “Богдан 5317” та “Богдан 6317”.

Складання вантажівки починається в одному з цехів підприємства.

Спочатку, відбувається складання шасі. Рама закріплюється на мости. Ходова частина вантажівки на цей момент вже готова.

Далі відбувається збірка силового агрегату. На вантажівку “Богдан 6317” встановлюється китайський 6-циліндровий дизельний двигун з турбонаддувом Weichai Power.

Паралельно з цим, на окремій ділянці, триває збірка кабін, що встановлюється на раму після закріплення двигуна і паливних агрегатів.

Після доладних робіт, закріплення всіх агрегатів та деталей, вантажівку заводять та обкатують на території підприємства. Після цього, на неї встановлюють платформу з лавками, пізніше – обладнують тентом.

Наступний крок – приймання продукції замовником та встановлення техніки на спеціальному майданчику відстою.

Цикл складання вантажівки – три робочі зміни.

Фото процесу виробництва ви можете побачити нижче:

Нагадаємо, вантажівка “Богдан 6317” є автомобілем підвищеної прохідності. Вона створена як заміна застарілим “Урал-375”, “Урал-4320”, “ЗіЛ-131” та військовим модифікаціям автомобіля КамАЗ.

Машина здатна перевозити до 50 осіб та буксувати причепи всіх категорій по бездоріжжю.