9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Житомирський бронетанковий завод відвантажив замовнику перший корпус БТР-4Е (фото)

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), яке входить до складу «Укроборонпрому», відвантажило Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова перший серійний корпус бронетранспортера БТР-4Е.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Корпус плавучого бронетранспортера з покращеними водохідними характеристиками на вантажному тралі відправили до Харкова.

blank
Корпус бронетранспортера БТР-4Е, виготовлений на ЖБТЗ. Фото пресслужби підприємства

Наразі підприємство стабільно і ритмічно працює над замовленням з виготовлення ще декількох корпусів для цих бронемашин. Роботи виконуються згідно з технологічними процесами з дотриманням визначених термінів.

«Ми сподіваємося на постійні замовлення на цей вид продукції та гарантуємо її якість і вчасність постачання», – зазначає директор ЖБТЗ Геннадій Гращенков.

blank
Корпус бронетранспортера БТР-4Е, виготовлений на ЖБТЗ. Фото пресслужби підприємства

Нагадаємо, на початку листопада ми повідомляли, що на Житомирському бронетанковому заводі розпочали серійне виробництво корпусів для бронетранспортерів БТР-4Е. За результатами випробувань підприємство підтвердило спроможність якісно та в задані терміни виробляти цей вид продукції.

Тобі повідомлялося, що на ЖБТЗ тривають роботи з розширення виробничої бази для того, щоб до кінця поточного року передати Харківському конструкторському бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова (ХКБМ) партію корпусів для подальшої комплектації необхідними системами, вузлами та агрегатами.

blank
Корпус бронетранспортера БТР-4Е, виготовлений на ЖБТЗ. Фото пресслужби підприємства

Крім того, житомирське оборонне підприємство у середу, 15 грудня, передало Збройним силам України партію БМП-2 та БРЕМ-2 після ремонту та модернізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають