9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Житомирський бронетанковий завод передав ЗСУ другу за цей рік партію БМП-2 (фото)

Житомирський бронетанковий завод передав Збройним Силам України другу за цей рік партію відремонтованих БМП-2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Роботи виконані з випередженням графіка та за умов обмеженого фінансування.

Техніку передано відповідно до умов державного контракту, повністю готовою до бойового застосування.

“Колектив заводу завжди відповідально ставився, ставиться і буде ставитися до свого безпосереднього обов’язку щодо зміцнення обороноздатності України. Особливо у цей непростий час”, – зауважив керівник Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» Геннадій Гращенков.

Водночас не уточнюється скільки бойових машин піхоти було у цій партії.

Перша для Державного підприємства «Житомирський бронетанковий завод» передача техніки, в рамках державного оборонного замовлення на 2021 рік, складалась з п’яти відремонтованих бойових машин піхоти БМП-2.

Окрім ремонту на бойові машини встановлено навігаційні системи, нові оптичні прилади та приціли, фари інфрачервоного випромінювання з використанням діодних ламп БМП-2.

Також БМП-2 було оснащено гусеничними стрічками вітчизняного виробництва. Частина з них – власного виробництва підприємства, інша – харківського заводу ім. В.О. Малишева.

Додатково від початку 2021 року фахівці ЖБТЗ здійснили 8 виїздів для виконання технічних робіт: чотири – у зону проведення Операції об’єднаних сил, ще чотири – у пункти постійної дислокації військових частин або навчальні центри. Загалом було відремонтовано понад 30 машин.

blank
Фото: ДК “Укроборонпром”

ДП «Житомирський бронетанковий завод» займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової та спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають