9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Житомирський бронетанковий завод передав п’ять БПМ-2 Збройним силам України (фото)

Житомирський бронетанковий завод відремонтував 5 бойових машин піхоти БМП-2 для Збройних сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Це перша для ЖБТЗ передача техніки в рамках державного оборонного замовлення у 2021 році. Роботи виконані згідно з графіком, однак за обмеженого фінансування.

Окрім сучасних навігаційних систем, оптичних приладів та прицілів, фар інфрачервоного випромінювання з використанням діодних ламп БМП-2 також було оснащено гусеничними стрічками вітчизняного виробництва. Частина з них – власного виробництва підприємства, інша – харківського заводу ім. В.О. Малишева.

“Ми не вперше використовуємо гусеничні стрічки власного виробництва. Це дає змогу нашому підприємству у майбутньому повністю відійти від закупівель гусениць у приватних або іноземних компаній”, – зазначив директор Житомирського бронетанкового заводу Олексій Жуковець.

Загалом від початку 2021 року фахівці ЖБТЗ здійснили 8 виїздів для виконання технічних робіт: чотири – у зону проведення Операції об’єднаних сил, ще чотири – у пункти постійної дислокації військових частин або навчальні центри. Загалом було відремонтовано понад 30 машин.

Зазначимо, минулого тижня, а саме 25 березня 2021 року, «польські» БМП-1АК, що були через суд вилучені у польського постачальника, передали українській армії.

ДП «Житомирський бронетанковий завод» займається виготовленням, глибокою модернізацією та капітальним ремонтом бойової та спеціальної техніки різних модифікацій: БМП, БРЕМ, БМД, а також машин на їх базі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають