9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Збройні Сили в 2018 році отримають 10 танків «Оплот»

При формуванні державного оборонного замовлення на 2018 рік передбачена закупівля для Збройних сил України партії основних бойових танків «Оплот», заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Для нас завдання, яке ми ставимо перед Міністерством оборони, перед Оборонпромом, щоб вже з наступного року цей танк пішов до Збройних сил України. У державне оборонне замовлення на наступний рік ми передбачаємо мінімум 10 танків “Оплот”, щоб одна рота у нас була повністю укомплектована, – сказав Турчинов на брифінгу в Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

І з цього часу ми починаємо перехід Збройних сил України на нові українські танки. Танк показав себе як один з кращих, безумовно, коли ми перевіримо його в бойових умовах, завод буде його доопрацьовувати, покращувати, так що у нього практично не буде конкурентів. Так я уявляю, у всякому разі, і на це сподіваюся, – додав він.

Створений ХКБМ ім Морозова на замовлення Міноборони України танк БМ «Оплот» прийнято на озброєння ЗСУ в травні 2009 року, Міністерство оборони України в тому ж році замовило 10 танків «Оплот-М», проте в восйка були поставлені два танка, а контракт був зірваний через відсутність фінансування в наступні роки.

За оцінками експертів, ОБТ «Оплот» має один з найвищих коефіцієнтів технологічної складності серед нових бойових машин в світі – 80%. Танк оснащений, в тому числі, сучасними системами захисту зв’язку і управління озброєнням, включаючи активну систему протидії високоточній зброї, приладами нічного бачення, дистанційно-керованим кулеметом.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають