9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Збройні сили України випробували модернізований БТР-60МК (фото)

Київська компанія «КОРТ» спільно з Центральним бронетанковим управлінням та у тісній співпраці з представниками Командування Сухопутних військ ЗС України завершила модернізацію бронетранспортеру БТР-60ПБ.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

Уточнюється, що зазначені роботи здійснюються в інтересах Сухопутних військ Збройних Сил України для задоволення поточної потреби у бронетранспортерах шляхом проведення капітального ремонту з модернізацією.

Модернізований зразок БТР-60МК отримав два надійних та економічних дизельних двигуни CUMINS, що дозволяють обмежитись мінімальними втручаннями у штатну трансмісію машини та забезпечують відмінні ходові та експлуатаційні показники.

За рахунок застосування сучасних бронелистів європейського виробництва та технологічних рішень інженерів компанії «КОРТ» вдалося посилити бронювання машини без суттєвого збільшення її ваги.

На БТР-60МК встановлено новий бойовий модуль розробки інженерів ДП «Миколаївський бронетанковий завод». Цей модуль матиме дубльовані канали наведення та прицілювання і буде здатен забезпечувати виконання вогневих завдань вдень та в ночі. В штатному режимі модуль керуватиметься за допомогою електронної системи наведення, в тому числі, в разі необхідності, і дистанційно. Також, в разі виходу з ладу основної системи наведення, модуль можна буде перевести в режим ручного керування.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають