9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Збройні сили замовили ремонт чотирьох виробів зі складу комплексу автоматизованої системи управління “Ореанда-ПС”

Командування повітряних сил Збройних сил України замовило послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування виробів 9С162-1Р, 9С162-2Р, 9С162-3Р, 9С162-4Р.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Тендер, оприлюднений на майданчику державних закупівель ProZorro, був проведений за спрощеною переговорною процедурою, оскільки приватний виробник є технічним монополістом й розробником цього комплексу.

Мова йде про складові (комплекс засобів автоматизації 9С162) нової АСУ управління авіацією та ППО “Ореанда-ПС”, які виробник має відремонтувати за 1 862 664 гривень до 1 жовтня 2021 року (наразі НВП “Аеротехніка-МЛТ” очікує укладання контракту).

Нагадаємо, вперше нові машини мобільної автоматизованої системи управління “Ореанда” були помічені під час передачі військової техніки ЗСУ у грудні 2018 року (хоч держвипробування стаціонарної версії комплексу були завершені у 2016 році).

blank
8 перших АСУ «Ореанда-ПС», що розроблені та виготовлені вітчизняним підприємством ТОВ «НВП «Аеротехніка МЛТ», були передані ЗСУ 21 грудня 2018 року. Загалом планується постачання 20 таких комплексів.

Ця система має стати основним джерелом даних ЄАСУ щодо повітряної обстановки. Відповідними комплексами мають оснащуватися пункти управління повітряних сил від тактичного до стратегічного рівня.

Відомо, що певна кількість таких комплексів вже кілька років стоїть на бойовому чергування в Збройних силах, зокрема й в зоні проведення Операції Об’єднаних сил. З огляду на це поточне обслуговування елементів цієї складної техніки в розробника та виробника цієї системи є цілком очікуваним кроком.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають