9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного виконання замовлень Міноборони кореспондентам АрміяInform розповів директор підприємства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Торік наше підприємство разом із Центральним бронетанковим управлінням ЗСУ модернізували цей бронетягач (БТС-4) до типу подібного за своїми характеристиками до БРЕМ-1 або БРЕМ “Лев”, – повідомив керівник заводу Віктор Андрощук.

blank

“Ми встановили на нього кран-стрілу, передній відвал, допоміжну лебідку та оснастили зварювальним апаратом. Вже цього року маємо поставити оборонному відомству близько десяти таких тягачів”, – відзначив очільник заводу.

Підприємство також продовжує роботи з подальшого покращення цього зразка (що є глибокою модернізацією середнього тягача БТС-4 на базі танка Т-54) до ще більш вдосконаленої версії. Так на оновлену машину планують встановити додаткову командирську башту, озброєну кулеметом КТ-7,62 від Заводу “Маяк” та більш потужний двигун.

Наразі держпідприємство узгоджує цю модернізацію з Міністерством оборони та очікує на повноцінний контракт.

blank
У Львові модернізували БТС-4 для ЗСУ. Робота кранової гідравлічної установки на модернізованому БТС-4 Фото: ДП «Укроборонпром»

На ЛБТЗ зазначили, що на цей рік вже мають контракти на ремонт і модернізацію бронетехніки для Збройних сил України на загальну вартість у понад 300 мільйонів гривень.

Нагадаємо один екземпляр БТС-4 з доробками було передано ЗСУ у листопаді минулого року. До цього (у 2019 році) підприємство виконало великий контракт на постачання схожих практично ідентичних за характеристиками машин (близько 15 одиниць БРЕМ “Зубр”) для іноземного замовника.

На виставці "Зброя та безпека 2018" ДК "Укроборонпром" представить натурний зразок БРЕМ «ЛЕВ»

Своєю чергою, зроблена на базі танка Т-72 БРЕМ “Лев” вперше була представлена під час Міжнародної виставки “Зброя та Безпека-2018”, однак до цього часу ніяких відомостей про її постачання ЗСУ не було.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають