9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Збройні сили України використовують мінні трали на базі HMMWV (фото)

Сухопутні підрозділи Збройних сил України мають на озброєнні мінні трали для автомобілів HMMWV.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На озброєнні Збройних сил України перебувають каткові мінні трали Spark для оснащення позашляховиків HMMWV американського виробництва, які передані нашій державі у якості технічної допомоги.

Автомобіль HMMWV М1151 з мінним тралом Spark призначений для пророблення проходів в мінно-вибухових загородженнях, супроводження колон військової техніки в умовах застосування противником мін, саморобних вибухових пристроїв та фугасів.

У легкому катковому тралі Spark компанії Pearson Engineering, спеціально призначеному для експлуатації на мінозахищених колісних машинах, використовується гідравліка для створення необхідного тиску і пневматична підвіска для забезпечення проходження катків по рельєфу місцевості.

Це особливо важливо при повній ширині розмінування, яке забезпечує трал Spark, оскільки міна може бути пропущена, якщо каток контактує з ґрунтом не постійно.

Вага трала становить 2.6 тонни, він витримує вибух 12 кілограмів вибухівки у тротиловому еквіваленті.

На початку року ЗСУ отримали нову партію з 20 позашляховиків HMMWV M1151, вони були передані для Сухопутних військ та Командування Сил спеціальних операцій України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

blank
Передані для Сухопутних військ ЗСУ броньовані позашляховики HMMWV Фото: Посольство США в Україні

HMMWV, також відомий як Humvee, являє собою сімейство високомобільних дизельних тактичних машин. Автомобілі HMMWV виробляються компанією AM General LLC.

Запас ходу HMMWV M1151 в межах 440-500 кілометрів з вантажопідйомністю до 2 тонн і повною масою 5900-6780 кілограмів.

Позашляховики Humvee експлуатують понад 50 країн і військових організацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають