9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Збройні сили України використовують мінні трали на базі HMMWV (фото)

Сухопутні підрозділи Збройних сил України мають на озброєнні мінні трали для автомобілів HMMWV.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

На озброєнні Збройних сил України перебувають каткові мінні трали Spark для оснащення позашляховиків HMMWV американського виробництва, які передані нашій державі у якості технічної допомоги.

Автомобіль HMMWV М1151 з мінним тралом Spark призначений для пророблення проходів в мінно-вибухових загородженнях, супроводження колон військової техніки в умовах застосування противником мін, саморобних вибухових пристроїв та фугасів.

У легкому катковому тралі Spark компанії Pearson Engineering, спеціально призначеному для експлуатації на мінозахищених колісних машинах, використовується гідравліка для створення необхідного тиску і пневматична підвіска для забезпечення проходження катків по рельєфу місцевості.

Це особливо важливо при повній ширині розмінування, яке забезпечує трал Spark, оскільки міна може бути пропущена, якщо каток контактує з ґрунтом не постійно.

Вага трала становить 2.6 тонни, він витримує вибух 12 кілограмів вибухівки у тротиловому еквіваленті.

На початку року ЗСУ отримали нову партію з 20 позашляховиків HMMWV M1151, вони були передані для Сухопутних військ та Командування Сил спеціальних операцій України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України.

blank
Передані для Сухопутних військ ЗСУ броньовані позашляховики HMMWV Фото: Посольство США в Україні

HMMWV, також відомий як Humvee, являє собою сімейство високомобільних дизельних тактичних машин. Автомобілі HMMWV виробляються компанією AM General LLC.

Запас ходу HMMWV M1151 в межах 440-500 кілометрів з вантажопідйомністю до 2 тонн і повною масою 5900-6780 кілограмів.

Позашляховики Humvee експлуатують понад 50 країн і військових організацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають