9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Збройні сили України тренуються протидіяти ворожим БПЛА (фото)

На Житомирщині відбулися навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Повідомляється, що Командувач Сухопутних Військ Олександр Сирський взяв участь у зборах. Захід пройшов за участі також Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака.

Олександр Сирський оцінив навчально-матеріальну базу та побутові умови Житомирського військового інституту і 190 навчального центру, поспілкувався з керівництвом та інструкторсько-викладацьким складом, вивчив основні напрямки розвитку підготовки у навчальних підрозділах, перевірив хід робіт щодо покращення побутових умов та умов навчання.

Також Командувач Сухопутних Військ визначив завдання керівництву військових навчальних закладів і посадовим особам командування Сухопутних Військ Збройних Сил України щодо подальшого розвитку.

«З метою узгодження спільної роботи та організації взаємодії між підрозділами різних міністерств і відомств, які є суб’єктами антитерористичної діяльності, на Житомирщині пройшли навчально-тренувальні збори з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА», – йдеться в повідомленні Міноборони.

Серед іншого, учасники навчально-тренувальних зборів з фахівцями безпілотних літальних апаратів та протидії БПЛА відпрацьовували тактику дій та польоти в специфічних умовах обстановки.

Нагадаємо, українська компанія АВК «Skyeton» розробила модернізовану версію безпілотника ACS-3 (Raybird-3), що використовується у Збройних силах України для повітряної розвідки.

ACS-3, який здатний долати відстань у 2500 км та вести розвідку протягом 20 годин, у 2016 році був допущений до експлуатації в ЗСУ.

Постачання комплексів Повітряним Силам розпочалось з липня 2019 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають