9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Березня, 2023

Збройні сили України отримали вже понад 200 модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року

Танкові підрозділи Збройних сил України отримали вже понад дві сотні модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Зокрема, Державне підприємство “Харківський бронетанковий завод” (ХБТЗ), яке входить до складу ДК “Укроборонпром” модернізувало 162 танки Т-64БВ зразка 2017 року. Остання партія, згідно з інформацією прес-служби Концерну, куди входили три таких машини була передана 27 березня.

Своєю чергою, ДП “Львівський бронетанковий завод” (ЛБТЗ), яке опанувало цю модернізацію у серпні минулого року, також близьке до закриття контракту з постачання в рамках ДОЗ близько півсотні оновлених Т-64.

“Ми виконували його (контракт) півтора року це більше ніж півсотні одиниць техніки (Т-64 зразка 2017 року)”, – повідомив кілька днів тому в інтерв’ю кореспондентам каналу UA: Львів Суспільне мовлення директор ЛБТЗ Віктор Андрощук.

За його словами, контракт з Міноборони передбачав постачання модернізованих машин впродовж трьох років, однак львівське підприємство впоралося вдвічі швидше.

“Це в нас контракт згідно Державного оборонного замовлення. Він був заключений на три роки. Півтора року ми його виконуємо й вже закінчуємо. Ось передостання партія виходить (мова йде про 6 машин, що були відправлені ЗСУ 25 березня ц.р.). Я думаю що у квітні-місяці останні машини ми відправимо”, – відзначив Віктор Андрощук.

Нагадаємо, оновлені танки оснащені новим прицільним комплексом навідника з тепловізором (ТПН-1-ТПВ від “Трімен-Україна”), що дозволяє ефективно вести вогонь з гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов, а інші члени екіпажу отримали нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління (ТКН-3ВУМ та ТВНЕ-4БУМ).

Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий значно кращий динамічний захист (ХСЧКВ від БЦКТ “Мікротек”), сучасну систему супутникової навігації СН-4215 від ДП “Орізон-Навігація” та нові цифрові радіостанції “Либідь К-2РБ”. До того ж, на вимогу Міністерства оборони модернізовані танки оснастили дзеркалами заднього виду та драбинками для екіпажу.

Також варто додати, що перед модернізацією всі бойові машини повністю розбираються й проходять капітальний ремонт та відновлення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають