9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Збройні сили України експлуатують понад 50% модернізованих танків

Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний повідомив, що 50% танків українського війська вже пройшли модернізацію.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Генерал-лейтенант Валерій Залужний в інтерв’ю інтернет-виданню «Радіо Свобода», відповів на питання щодо планів з модернізації радянського озброєння, яке наразі є в Збройних сил України.

“Це буде залежати від того, наскільки держава буде спроможна забезпечити наші потреби. Потреба в такому дійсно є. Дійсно є! Необхідно нам і танки міняти, і вертольоти”, – сказав він.

blank
Вертоліт Мі-8МСБ-В та Мі-14. Фото: АрміяInform

Як приклад Залужний навів гелікоптери Мі-8МСБ, зауваживши, що «від цього вертольоту від радянських часів залишився тільки хіба що один фюзеляж, все решта виробляється на території України».

“Так, на сьогодні ми не можемо на 100% забезпечити модернізацію тих самих танків, але на сьогодні 50% від них – це вже модернізовані. Знову ж таки від радянського танка там залишився тільки корпус”, – розповів командувач.

Залужний додав, що оновлення озброєння відбуватиметься у міру того, як у держави з’являтимуться на це кошти, але вже зараз «робота йде».

Зазначимо, цього року ми повідомляли про передачу Збройним силам України партій танків Т-64БВ різними бронетанковими заводами України. Так, “Харківський бронетанковий завод” у березні цього року передав ЗСУ 9 модернізованих та відновлених танків Т-64.

blank

У квітні вже “Львівський бронетанковий завод” передав українській армії партію модернізованих танків Т-64 та Т-72.

А у травні все той же Харківський бронетанковий відвантажив Збройним силам України партію танків Т-64, які пройшли капітальний ремонт з елементами глибокої модернізації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають