9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Збройні сили та Мінстратегпром працюють над уніфікацією автомобільного парку наших армійців

Представники Збройних Сил України та Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України (Мінстратегпром) відвідали ПрАТ “АвтоКрАЗ”, щоб оглянути потужності підприємства та вивчити реальний стан справ на підприємстві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Основна ціль візиту – Збройні Сили України хочуть уніфікувати свій автомобільний парк, і при цьому підтримати саме вітчизняного виробника.

blank

Командувач Сил логістики ЗСУ генерал-майор Олег Гуляк говорить, що КрАЗ провів необхідне імпортозаміщення та позбавився залежності від комплектуючих із РФ. Заступник директора Департаменту оборонно-промислової політики Мінстратегпрому Олег Можний стверджує, що КрАЗ – “в бойовій готовності” та може виготовляти техніку.

Обсяг та якісні показники майбутніх замовлень для КрАЗу визначатимуть на спільних нарадах представники ЗСУ та Мінстратегпром.

blank
Повнопривідні сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ. Стоп-кадр з відео «Кременчуцька газета»

Зазначимо, раніше ПрАТ “АвтоКрАЗ” уже прозвітував про відновлення поставок шасі для ЗСУ.

У січні 2022 року “АвтоКрАЗ” передав нашим військовим шасі КрАЗ-63221 6х6, призначене для монтажу спеціального обладнання. Трохи пізніше було поставлено партію в декілька сідельних тягачів КрАЗ-6510ТЕ, призначених для доставки важкої техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають