9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Збройні сили поповнились новими лазне-пральними комплексами (відео)

Збройні сили України поповнились новими лазне-пральними комплексами – днями до однієї з військових частин надійшло дві таких установки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Кожен з таких комплексів розміщено на шасі КрАЗу та причепа, на яких у 20-ти футових контейнерах змонтовано обладнання для лазневого модуля з душовою кімнатою й відділення для прання, сушіння і прасування натільної білизни й одягу.

Відео сюжет з передачі комплексів:

Дані комплекси дозволяють у польових умовах проводити миття особового складу та прання речей. Пропускна здатність лазні – 20 осіб на годину, а в теплу пору року з розгортанням виносних душових 80-100 військовослужбовців.

Такі мобільні лазне-пральні комплекси виробляють з 2015 року на Крюківському вагонобудівному заводі у місті Кременчук. За п’ять років ЗСУ поповнились новими лазне-пральними комплексами у кількості в понад 40 одиниць. За словами представників військових частин, комплекси добре себе зарекомендували, можуть експлуатуватися як автономно так і з підключенням до комунікацій, вони надійні, оснащені якісним сучасним обладнанням, мають високі економічні та експлуатаційні показники.

blank

Через декілька днів ці комплекси надійдуть до району проведення операції об’єднаних сил та почнуть використовуватися за призначенням.

Впродовж 2020 року заплановано поставку ще 19 таких комплексів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають