9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Збройні сили отримали партію відремонтованих БТР-80 (фото)

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» передало Збройним силам України партію з 9 бронетранспортерів БТР-80, відремонтованих в рамках державного оборонного замовлення.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Усі бронемашини пройшли плановий регламентований ремонт, отримали нові сучасні засоби зв’язку та навігації, а також нові 29-дюймові покришки українського виробництва.

Бронетранспортери були передані із затримкою через проблеми у фінансуванні через державні гарантії та додатковий обсяг робіт, що був виявлений під час дефектування машин.

«Сьогодні ми передаємо нашим захисникам останню партію відремонтованих бронетранспортерів БТР-80. Роботи довелося закінчувати в особливому режимі карантину, але усі наші зобов’язання в рамках державного оборонного замовлення 2019 року тепер виконано», – повідомив директор КБТЗ Володимир Синявський.

Нагадаємо, у квітні фахівців «Київського бронетанкового заводу» успішно завершили черговий етап випробувань модернізованого танку Т-72А, під час якого перевірили основні тактико-технічні характеристики танку під час водіння під водою.

Державне підприємство «Київський бронетанковий завод» спеціалізується на виробництві легкого бронетанкового озброєння, капітальному ремонті та модернізації бронетанкової, інженерної та бойової техніки, ракетно-артилерійського озброєння, а також виготовленні запасних частин до бронетанкового озброєння та техніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають