9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Збройні сили отримали партію сідельних тягачів КрАЗ (відео)

Кременчуцький автомобільний завод («АвтоКрАЗ») передав партію сідельних тягачів для Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на «Кременчуцьку газету»

ПрАТ «АвтоКрАЗ» 25 січня, почав передавати перші автомобілі із замовлення Міністерства оборони України. 

Зі слів технічного директора автомобільного заводу Сергія Дуня, це сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ, виготовлені саме на замовлення українських військових.

«Їх спроєктували під вимоги замовника, тобто, військових. Автомобілі пройшли комісію, відомче випробування Міністерства оборони України. Усунено зауваження, уточнено конструкторську документацію. Наказом Міністра оборони України ці автомобілі поставлено на забезпечення», – зазначив С. Дунь.

blank
Повнопривідні сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ. Стоп-кадр з відео «Кременчуцька газета»

Автомобілі повинні працювати у складі автопоїзду для перевезення важкої військової техніки Збройних Сил України.

«Цей автомобіль має потужність 450 кінських сил. Це велика потужність для такого класу автомобілів. Автоматиична коробка передач. Це теж новий елемент для наших військових. Тут є гідролебідка – 15 тонн. Це дає можливість витягувати на напівпричіп важку техніку. У тому числі, яка непридатна для використання після бою. На цих автомобілях сідельно- зчіпний пристрій, який має три ступені свободи. Це забезпечує більш якісну роботу автопотяга на дорогах із нерівною поверхнею», – розповів С. Дунь.

У керівництві підприємства зауважують, що рама, трансмісія і всі системи автомобіля, що забезпечують роботу коробки передач, виготовлені на «АвтоКрАЗі».

Тягач КрАЗ-6510TE

Автомобіль-тягач сідельний КрАЗ-6510TE призначений для буксирування напівпричепів по дорогам загальної мережі. Автомобіль допущений до експлуатації у Збройних Силах України з 2019 року.

blank

Основні його відмінності від решти тягачів КрАЗ — безкапотна кабіна з місцем для відпочинку, двигун потужністю 460 к. с., коробка — автомат, лебідка з гідроприводом та сідельно-зчіпний пристрій з трьома ступенями свободи під шворінь 3,5.

Основні технічні характеристики автомобіля:

Колісна формула: 6×6
Маса спорядженого автомобіля: кг 11000
Повна маса: кг 29100
Навантаження на СЗП: кг 17000
Повна маса причепу, що буксується: кг 70000
Двигун дизельний з турбонаддувом
Потужність, к.с. від 400
Коробка передач автоматична, 6-ступінчаста

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають