9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Збройні сили отримали 132 одиниці озброєння та військової техніки

Підрозділи Збройних сил України отримали 132 зразки озброєння та військової техніки, 38 одиниць засобів зв’язку та 78 приладів спостереження.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Під час урочистих заходів на військовому летовищі у Василькові Київської області Президент України вручив сім сертифікатів командирам військових підрозділів ЗСУ.

Збройні сили отримали модернізовані танки Т-64БВ і Т-72. Новітні бронетранспортери БТР-4Е, бойові машини піхоти БМП-1 та тактичні броньовані машини, а також сучасні комплекси радіоелектронної боротьби та засоби спостереження.

«Збройні сили України здобули унікальний досвід. Водночас ми чудово розуміємо, що супутником бойового досвіду обов’язково має бути сучасне озброєння та техніка», – розповів Президент України Володимир Зеленьский.

Президент підкреслив, що загальний ресурс на національну безпеку й оборону у порівнянні з минулим роком збільшено майже на 28 мільярдів гривень.

Він зауважив, що, незважаючи на пандемію COVID-19, видатки на оборонну сферу залишилися незмінними.

Також Президент наголосив, що вперше за роки війни в Україні з’явились віцепрем’єр-міністр зі стратегічних галузей промисловості та відповідне міністерство, яке формуватиме та реалізовуватиме військово-промислову політику держави.

blank
Передача ЗСУ озброєнь. 23.08.2020. Фото: Офіс Президента України

За його словами, обов’язковим є переоснащення українського війська, прийняття на озброєння новітніх бойових систем, приведення органів військового управління до стандартів НАТО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають