Завод ім. Малишева відновлює складальну ділянку дизельного заводу

339

Як повідомляє у Facebook сторінка “Зроблено в Україні” для збільшення випуску енергоагрегатів «Завод імені Малишева» відновлює складальну ділянку на базі дизельного заводу.

Випуск енергоагрегатів перенесли на основний майданчик підприємства. Цю подію на підприємстві вважають одною з найважливіших за останнє десятиліття.

В останні роки виробництвом енергоагрегатів займалася агрегатна філія. Але в наступному році за виробничою програмою агрегатний завод буде дуже завантажений, при цьому майданчик дизельного заводу буде недостатньо задіяний. Щоб не відволікати агрегатний завод від основного виробництва, було прийняте рішення перенести випуск енергоагрегатів на основний майданчик підприємства і відновити складальний ділянку на базі дизельного заводу.

Збірка енергоагрегатів вже почалася, і зараз вона відбувається паралельно на двох майданчиках – на агрегатному і на дизельному заводах. Але ділянка механічної обробки деталей енергоагрегатів тільки набирає обертів, і найближчим часом виробництво повністю покладуть на нову ділянку. У найближчому майбутньому тут планують випускати 10 одиниць в місяць – на 7 енергоагрегатів більше, ніж досі випускав агрегатний завод.

– У виробництва енергоагрегатів великий потенціал, – вважає генеральний директор ДП «Завод імені В.О. Малишева» Олександр Хлань. – Це обладнання затребуване і на зовнішньому, і на внутрішньому ринку: попит є і від інозамовників, і від Міністерства оборони України – енергоагрегатами можна модернізувати весь танковий парк країни.

Керівництво підприємства вважає відкриття випуску енергоагрегатів на основному майданчику чималою подією, за якою можна чекати і інших позитивних змін на заводі.

– Ми упорядковуємо виробничі цехи, самі створюємо стенди, ремонтуємо верстатний парк. Так крок за кроком ми приведемо до ладу весь завод, – упевнений Олександр Хлань.


Про допомогу проекту