9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Науково-виробниче підприємство «Зоря» готується до випуску вибухових речовин нового покоління

blankНауково-виробниче підприємство «Зоря», яке знаходиться в м Рубіжне Луганської області, планує запустити виробництво двох нових патронував продуктів – вибухівки промислового призначення.

Фахівцями заводу розроблені продукти спеціальної хімії для добувної і залізорудної промисловості. Це два нових патронував продукту – вибухівки промислового призначення, які дозволять удосконалити процес вибуху при видобутку підземним способом.

У розробку цього проекту НПП« Зоря »інвестувало 25 мільйонів гривень. Устаткування для випуску продукції буде закуплено у провідного італійського виробника. Почати випуск ми плануємо в четвертому кварталі цього року. Зараз вже йдуть випробування на видобувних підприємствах, – зазначає генеральний директор НВП «Зоря» Олександр Чернецов.

Висновок цих двох нових продуктів орієнтований як на експорт, так і на український ринок. Після запуску виробництва підприємство розраховує збільшити обсяг продажів на 10-15%. Фахівці відзначають, що продукція буде мати ряд конкурентних переваг, серед яких сучасність, екологічність і безпеку. Її використання в промисловості економічно доцільно, так як ця продукція має гарну потужністю і на 25-30% дешевше існуючих аналогів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають