9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Завод “Кузня на Рибальському” відремонтує двигуни для українського військового корабля

1 жовтня цього року заводом «Кузня на Рибальському» отримано 22,9 мільйонів гривень передплати за ремонт двигунів українського військового корабля.

Інформацію про це, як повідомляє Defense Express, оприлюднено виданням «Економічна правда» з посиланням на голову експертної організації StateWatch Гліба Канєвського.

Гліб Канєвський стверджує, що така інформація знаходиться на офіційний портал використання публічних фінансів. Згідно з його даними угода з київським підприємством підписана у вересні 2018 року. Гроші перераховані військовою частиною А0456 військово-морських сил України.

blank

Варто зазначити, що на порталі публічних закупівель Prozorro така угода відсутня. Тому остаточна сума, яку завод має отримати з бюджету, не відома.

«Те, що бюджетний договір відсутній на Prozorro говорить про виконання ремонтних робіт в рамках секретного державного замовлення», – вважає Канєвський.

Нагадаємо, минулого року завод «Кузня на Рибальському» отримала контракт на 14,5 млн гривень, від тієї ж військової частини, на доковий ремонт фрегата «Гетьман Сагайдачний».

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають