9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Завод “Кузня на Рибальському” на виставці ADEX-2018 представив проект нового ракетного катера “Веспа”

В рамках третьої міжнародної виставки оборонної промисловості ADEX-2018, ПАТ «Завод кузня на Рибальському» презентувало проект нового швидкохідного ракетного катеру «Веспа».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

РК «Веспа» призначений для знищення бойових кораблів, транспортів і десантних засобів противника як самостійно, так і у взаємодії з ударними силами флоту.

Катер має довжину 64,46 м, а ширину – 9,6 м. Осадка з гвинтами складає 3,65 м. Повна водотоннажність катеру становить 640 тон. Максимальна швидкість – 40 вузлів.

«Веспа» здатна автономно перебувати в морі впродовж 10 діб. При цьому максимальна чисельність персоналу катеру складає 38 (+6) осіб.

Енергетична установка має загальну потужність 19640 кВт для типу двигуна CODAD (комбінований дизельний) та 22500 кВт для CODAG (комбінований дизель-газотурбінний).

Основним озброєнням катеру є 8 ПКР «Нептун» українського виробництва (хоча допускається встановлення будь-яких інших протикорабельних ракет в залежності від вимог замовника), ЗРК «Арбалет-К», також вітчизняного виробництва, артилерійська установка АК-176 в носовій частині та дві артустновки АК-630 на кормі. Також до складу озброєння входять 16 переносних ЗРК «Ігла» та два кулемети калібру 12,7 мм.

Проект розроблений фахівцями ПАТ «Завод кузня на Рибальському» спеціально для потреб потенційних споживачів у Каспійському регіоні.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають