9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“Завод імені Малишева” закуповує комплектуючі для виробництва танку БМ “Оплот”

ДП “Завод імені В. О. Малишева”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, почало інтенсивну закупівлю комплектуючих для виробництва танку БМ “Оплот”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Зокрема, за період з 24 квітня по 6 травня цього року на сайті ProZorro було оприлюднено щонайменше чотири контракти щодо закупівлі запчастин для “Оплоту” на загальну суму близько 21 млн гривень (власне самі угоди були укладені набагато раніше, ще у лютому, однак інформація про них з’явилася лише продовж останнього місяця).

blank
Контракт ЗІМ та ДП “НДІ “Квант” на постачання комплектуючих до БМ “Оплот”

Так, ДП “НДІ “Квант” (контракт від 22 лютого 2021 року) має за 782 967 гривні поставити електромашинний підсилювач ИП-2,0М1 та електродвигун ИУС-1,5М1 (строк постачання до 30 травня 2021 року).

blank
Контракт ЗІМ та ДП “Львівський державний завод “Лорта” на постачання комплектуючих до БМ “Оплот”

ДП “Львівський державний завод “Лорта” 11 лютого цього року уклав з ЗІМ контракт з постачання виробів ТИУС-3Т, ТИУС-ОТ, ТИУС-ПТ, ТИУС-УТ, ТИУС-Д4Т, ТИУС-НМТ, СУЗУ-Т та ТИУС-ВМТ на суму у 4 782 055 гривень зі строком постачання впродовж трьох місяців.

blank
Контракт ЗІМ та ДП “Харківське агрегатне конструкторське бюро” на постачання комплектуючих до БМ “Оплот”

ДП “Харківське агрегатне конструкторське бюро” (контракт від 12 лютого цього року) має за 346 200 гривні виготовити для ЗІМ гідромотор ГМТ-1, насос ГНТ, циліндр силовий Ц-01, насос 896У (4 одиниці) та клапан зарядний 800600-1 зі строком постачання не більше 180 днів з дня отримання авансу.

blank
Контракт ЗІМ та ДП НВК “Фотоприлад” на постачання комплектуючих до БМ “Оплот”

ДП НВК “Фотоприлад” 4 лютого 2021 року уклав контракт з постачання для основного бойового танку БМ “Оплот-Т” (вказана саме така версія танку) виріб 1Г46-М та комплекси ПТТ-2-3, ПНК-6 (без комплектів тепловізійних камер) за 14 550 970 гривень.

blank

З великою долею вірогідності ці комплектуючі закуповують для виробництва танку БМ “Оплот” на замовлення “Укрспецекспорту”, який зацікавлений у наявності презентаційного зразка ОБТ для просування експортних контактів.

Надаємо, раніше ми повідомляли, що український БМ “Оплот” змагатиметься з російським танком Т-90 у майбутній закупівлі танків армією Єгипту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають