9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Завод імені Малишева виготовить корпуси бронетранспортерів на замовлення ХКБМ

ДП «Завод імені В.О. Малишева» (ЗІМ) отримало від ДП «Харківське конструкторське бюро машинобудування» (ХКБМ) контракт на корпуси для бронетехніки, імовірно БТР-4.

Про це стало відомо з оприлюдненого на порталі публічних закупівель звіту про договір, який був укладений ще 18 листопада 2021 року, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Загальна вартість угоди склала 12 323 865,12 грн, при цьому вартість за одиницю зазначена у 1 540 483,14 грн.

У звіті не розкривається корпуси для якої саме бронетехніки постачатиме ЗІМ, але відомо, що ХКБМ наразі виконує держзамовлення Міноборони на 77 БТР-4 та машин на його базі.

blank
Українські БТР-4 зі складу 92-ї механізованої бригади у Німеччині Фото: Генеральний штаб ЗСУ

У рамках вищезазначеного замовлення ХКБМ у 2021 році підписало численні контракти з підрядниками. У виробництві бронетехніки задіяно близько 70 компаній.

Виробництво корпусів БТР-4

Зазначимо, що основним постачальником корпусів для БТР-4 є ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» (ЛКМЗ), яке також отримало у 2021 році ряд контрактів від ХКБМ.

blank
Корпус бронетранспортера БТР-4Е, виготовлений на ЖБТЗ. Фото пресслужби підприємства

Крім того, виробництво корпусів БТР-4 освоїло ДП «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), яке у грудні 2021 року відвантажило ХКБМ перший серійний корпус для бронетранспортера БТР-4ЕП («Плавець») з покращеними водохідними характеристиками.

Також нещодавно ми повідомляли, що ХКБМ придбало 20 комплектів поплавків для морської версії БТР-4Е.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають