“Завод імені Малишева” відновив чергову партію танків “Булат”

16837
Фото: Военное обозрение
 • Держпідприємством “Завод імені В.О. Малишева”, що входить до складу ДК “Укроборонпром” відремонтовано чергову партію танків “Булат”. Ці бойові машини захищають українську землю у найгарячіших точках Сходу України та під час реальних боїв зарекомендували себе як надійна та якісна техніка.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДК “Укроборонпром”.

  Фахівцями заводу були відремонтовані двигуни та корпуси бойових машин, а також низку інших комплектуючих.

  Нещодавно частина відновлених “Булатів” успішно пройшла приймально-здавальні випробування за участі представників Міноборони. І чергова партія танків передається замовнику. 

  Танк “Булат” – модернізація основного бойового танку Т-64, під час якої “Булати” отримали новий захист, систему управління вогнем, ракетний комплекс “Комбат” та потужніший двигун.  Завдяки цим рішенням вдалось досягнути комплексне підвищення характеристик танка.

  Наприклад, модульний комплекс динамічного захисту “Ніж”, який встановлено на “Булатах” відмінно зарекомендував себе під час боїв та штатно встановлюються і на модернізовані танки Т-64 зразка 2017 року та Т-80БВ.

  У свою чергу, завдяки системі управління вогнем 1А43У з нічним прицільним комплексом, “Булат” може використовувати ракетний комплекс “Комбат”, який дозволяє знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 км. Водночас відремонтовані “Булати” отримали систему управління вогнем 1А43У з підвищеними характеристиками та доопрацюваннями, які були продиктовані бойовим досвідом. 

  За маневреність танка відповідає форсований двигун 5ТДФМ потужністю 850 к.с., який також за досвідом бойових дій отримав підвищенні характеристики, направлені на підвищення його ресурсу та надійності роботи.


  Про допомогу проекту

  3 КОМЕНТАРІ

  1. а тим часом кацапи продали 400 т-90 в Індію.
   на 2 млрд долари….
   а ви все старе лайно відновлюйте, замість того щоб зробити 50 штук оплотів для власної армії а потім спокійно продавати його кому завгодно, бо танк який не в армії – ніхто не купить.
   прислів’я “чому бідний бо дурний” – правильне.

  2. Реально продали? Чи лише законтрактували?
   Бо вони вже продавали в Індію фрегати на 3 мільярди, а потім виявилося, що без українських газотурбін фрегат не плаває)))) тому Індія забрала у кацапів напівфабрикати, а двигуни купує напряму в Украни в Миколаєві.
   І, а скільки коштують 50 Оплотів? Можна в баксах, можна в гривнях, я зрозумію.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here